Evet değerli okuyucularım öncelikle yazıma başlamadan önce hepinizi selamlıyorum. Dün akşam iyi futbol oynadık ve pas yaptık ama her zaman olduğu gibi geriye düştük. Köşe Vuruşundan gelen orta da savunma kademe anlayışını yapamayınca Musa Çağıran'ın golü ile bir sıfır geriye düştük. Neyse ki oyun disiplininden düşmedik aynı futbolumuzu saha da gösterdik ama yine bir köşe vuruşu yine bir duran top kademe anlayışını yine yapamayınca Jao Pereria'nın sırtına da çarpan top gol oldu.

Trabzonspor iki sıfır geriye düştü. Oyundan hiç kopmayan bordo mavili takım Castillo'nun her zaman olduğu gibi sıfıra inip çıkardığı pas sonrasında Dame N Doye skoru 2-1’e getirdi. İlk yarının bitmesine beş dakika kala Dame N Doye savunma arkasına attığı güzel pası Kral Burak Yılmaz çok iyi değerlendi ve skor da eşitliği yakaladık.

Osmanlıspor, üç kişi öne geçti yine Jao Pereria yine kendi kalemize golü attık ama neyse ki oyun disiplinini sürdüren Trabzonspor Yusuf Yazıcı ile skoru yeniden dengeledi ve 90+'da Burak Yılmaz'a yapılan müdahale net penaltı Kral Burak Yılmaz golü atarak Trabzonspor zorlu Osmanlıspor maçını dört üç kazanmasını bildi ama Trabzonspor savunma da kademe anlayışın da eksiklerini gördük. Sayın Rıza Çalımbay hocama ise neden Matus Bero Abdulkadir Ömür değil. Rıza Çalımbay hocam bir Matus Bero'ya Abdulkadir Ömür kesilmemeli. Trabzonspor futbol olarak dün iyiydi Castillo, Onazi gerçekten beğendim. Şimdi seyredip bakacağım Castillo böyle iyi oynamasına rağmen kesik yiyecek mi Rıza Hocadan merak ediyorum. Trabzonspor on iki hafta da yirmi üç gol atıp, kalesinde yirmi altı gol gördü bu savunmanın alarm verdiğinin göstergesidir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol