Bir düşünelim sadece Akhisar’ın kadrosunda Trabzonspor’dan başarısız oldukları gerekçesiyle kadrosunda düşünmediği 7 futbolcu yer alıyor.
Gol sorunumuzu çözecek diye taa Korelerden getirdiğimiz gol umudumuz Suk, 7. Haftaya gelmemize karşın bırakın gol atmayı henüz 7 pozisyona bile giremedi.
Trabzonspor kadrosu 7. Haftada da farklı bir kadro ile sahaya çoktı. Mustafa Yumlu, Muhammet Demir ve Okay’ı kulübeye çekip yerlerine Uğur Demirok, Castillo ve Onazi’yi sahaya sürdü..
Arayış sürüyor..
Yeni stadına, yeni umutlarla gitmeye hazırlanan Trabzonspor’da bu saha sonuçları devam ettiği sürece, muhteşem Akyazı stadımızda da boş tribünlere oynayacağız..
Trabzonspor Akhisar karşısında 3 değişiklikle çıktı.. İlk yarı da oyun kurmakta zorlansa da 12. dakikada gol pozisyonu buldu. Castillo’nun bencillik sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor.
İkinci yarıda daha farklı bir Trabzonspor izledik. İlk yarıdaki Trabzonspor gitmiş, yerine istekli, arzulu, top çeviren, gol için çaba harcayan bir Trabzonspor geldi.
İkinci yarıda net 5 gol pozisyonu bulmasına karşın Akhisar kalesinde devleşen eski bir Trabzonsporlu olan kaleci Fatih buna izin vermedi.
Kısaca 2. Yarı Trabzonspor bol pozisyonlar yakalasa da kaleci Fatih’i geçmek kolay değildi.  İkinci yarıya bordo-mavililerin pozisyonları, kaleci Fatih’in kurtarışları damgasını vurdu.
Yusuf Erdoğan, bu hafta da yedek kulübesinde oturtuldu.. Takımın sağ ve sol kanatlarda çektiği sıkıntıları gördükçe en azından sol tarafı en iyi kullanabilecek kapasitede olan Yusuf Erdoğan’ın yedek kulübesinde oturtulmasına anlam veremiyorum. Yusuf biraz daha erken oyuna girseydi skor daha farklı olabilirdi.
Trabzonspor, zor haftalardan birini en azından beraberlikle kapatmış oldu..
Ancak, bu duruma bir çözüm bulunamadığı taktirde yeni stadında bordo-mavili takım boş tribünlere oynar.
Yönetime de kısa bir hatırlatma yapalım…
Bir takımın saha sonuçları asıldır.. Puan cetvelinin ilk sıralarında tutunup, şampiyonluk için az da olsa umut verirseniz ekonominiz de yoluna girer..
 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292