20 Haziran 2017 Salı 09:11
15 Temmuz 2016...

Bu zamana kadar darbelere maruz kalmış bir ülke için çok önemli bir tarih...

Çünkü,1960 ‘lı yıllardan günümüze kadar, İslam, kardeşlik, yardımlaşma ve inançlı bir gençlik motosuyla ortaya çıkmış ve siyasetin her kesiminden destek görmüş ,insanların dini hassasiyetlerini kullanarak devletin içine sızmış , kökleri devletin tüm hücrelerine, sınav çalarak, siyasi otoriyeti kullanarak nüfuz etmiş bir örgütün..

Kendi nsanını tanklarla ezecek, kafasına kurşun sıkacak kadar gözü dönmüş, polisini yakacak kadar cinnet içinde olan bir örgütün, önce Rabbimiz’in daha sonrada vatansever halkın engellediği bir darbenin tarihidir 15 Temmuz 2016...

15 Temmuz’u 16 Temmuz’a bağlayan geceden itibaren sokaklara dökülen Türk Milleti , vatanını bu canilere teslim etmeyeceğini, tanklar altında ezilerek, kalleş kurşunlara hedef olarak göstermiş, haftalarca süren meydan toplantılarında artık bu ülkenin darbelere kapalı olduğu mesajını vermiştir...

Yani 15 Temmuz, darbecilere darbe yapan Türk Milletinin yeni bir kurtuluş mücadelesidir...

Fakat kökü çok eskilere dayanan ve bir çok yabancı istihbarat örgütü tarafından beslenen bu örgüt, kolay pes etmeyecektir.

Örgüt üyelerine , konuşmaktansa intihar etmeyi emreden Pensilvanya’daki caninin Türkiye’ye sözde bir dini lider gibi dönme hayallerinin yıkılması , her geçen gün , zaten bozuk olan ruhunu bir canavara dönüştürmekte ve oyun üzerine oyun yapmaya devam etmekte..

Öyle ki hapiste yatan bağlılarına, sürekli tarih vermekte, falan tarihte kurtulacaksınız vs gibi kripto haberler göndererek sözde ümit tazelemekte..

Evet,15 Temmuz bu millet için bir miladdır.. Canını vermiştir, kanını vermiştir.. Ve darbecilere darbe yapmıştır..

Ama bu yeterli mi?

Hayır! Sayın Cumhurbaşkanın söylediği gibi , bu örgüt üyeleriyle ilgili bilgisi olanların, emniyet güçlerine yardımcı olması gerekir..  

Bu bir vatandaşlık borcudur.

Zaten sizin bildiklerinizi söylemenizle, o insanlar hapise girmiyorlar..

Polisin aylarca süren çalışmalarından sonra, o insanlar hakkında verilen bilgiler yetersizse, hiç bir işlem yapılmıyor.. Eğer gerekli kanıtlar var ise işlem yapılıyor..

Yoksa bazılarının dediği gibi, falancı ihbar etti, filancı şikayet etti diye kimse içeri girmiyor...

O yüzden , tankların altında ezilen, kafalarına kurşun sıkılan ve yakılarak öldürülen polislerimizi, vatan evlatlarını düşünerek devletimizi yaşatalım..

Unutmayalım ki, bu örgüt başarılı olsaydı.........

Gerisini siz hayal edin vesselam...

Son Güncelleme: 20.06.2017 10:33

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol