29 Kasım 2016 Salı 08:31
Facebook'tan devrim niteliğinde karar! Bedava internet geliyor!
FACEBOOK'TAN MUHTEŞEM HAMLE!
Facebook
'la ilgili yen gelişme! Dünyanın en büyük sosyal ağı olma unvanını uzun yıllardır elinde bulunduran Facebook, kullanıcıların en zor durumlarda bile ücretsiz Wi-Fi bağlantısına sahip olması için sınırları zorlamaya devam ediyor. TheNextWeb'de yer alan yeni bir rapora göre sosyal ağ şimdi de mobil uygulamaları dahilinde kullanıcılar için herkese açık bir Wi-Fi bulma aracını test ediyor.

FACEBOOK'TAN AÇIKLAMA!
Facebook
 test ediyor! Halen test aşamasında olan bu deneysel özelliğin resmi olarak ne zamana kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Facebook yetkilisi tarafından konuyla ilgili Mashable'a yapılan açıklamada söz konusu özellik şöyle anlatılıyor: "İnsanlara arkadaşlarıyla ve önemsedikleri deneyimlerle bağlantı halinde olmalarını sağlamak için yakınlardaki yerlerle bağlantılı açık Wi-Fi ağlarını kapsayan yeni bir özelliği kullanıma sunacağız."

FACEBOOK'UN BU ÖZELLİĞİ BAZI ÜLKELERDE TEST EDİLİYOR
MCDONALDS YA DA STARBUCKS'IN İNTERNETİNİ BULACAK
Facebook'un bu özelliğin halihazırda belirli ülkelerde test edilmekte olduğu belirtiliyor. Facebook'un bu Wi-Fi bulma aracı cihazınızdaki Wi-Fi ayarları üzerinden açık bir ağ bulmaktan farklı olacak. TNW ve VentureBeat'te yer alan ekran görüntülerine göre bu araç sayesinde kullanıcılar ücretsiz ve herkese açık Wi-Fi ağı sunan belirli yerleri (örneğin yakınlardaki bir McDonalds ya da Starbucks gibi) gerçekten görebilecekler.
Son Güncelleme: 29.11.2016 18:54

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol