13 Eylül 2017 Çarşamba 07:48
Davulun Sesi - 13.09.2017

BAŞKAN REVİ AZERBAYCAN’DAN GELİN ALDI
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yakın zamanda Azerbaycan’a giderek yeğeni Lokman Revi için kız istemişti.
İsteme merasiminin ardından Azerbaycan’da düğün gerçekleştirilmişti fakat bununla kalınmadı.
Dün akşamda Akçaabat’ta geniş katılımlı bir düğün merasimi gerçekleştirildi.
Revi’nin yeğenin düğününe İl Yönetiminin yanı sıra Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün ve ekibi de katıldı.
Revi bu düğünün ardından bu sabah İstanbul’a geçiş yaptı.
Çalıştığı kurumla alakalı işler için İstanbul’a giden Revi’nin yarın da Ankara’ya geçeceği ve Genel Merkezde görüşmeler yapacağı kaydedildi.KÜÇÜKALİ HARIL HARIL
Göreve geldiği zaman tartışmalara neden olan hatta teşkilat içerisinde bile eleştirileri getirilen AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali harıl harıl çalışmaya devam ediyor.
Genel Merkezden gelen talimat üzerine yeni bir yönetim oluşturma gayreti içerisinde olan Küçükali gece demiyor gündüz demiyor bire bir görüşmeler yapıyormuş.
Kendisine birçok yerden birçok isim öneriliyor fakat Küçükali kendisini göreve getirenlerle istişare halinde bir yönetim oluşturma çabasında olduğunu öğrendik.
Küçükali’nin yakın zamanda oluşturacak olduğu yönetimi ilan edeceği ve ana kademenin kongrelerinin ardından 18 ilçede gençlik kolları kongrelerini de yapacağını öğrendik.
Küçükali daha yolun başında çünkü kendisini yapılanmayla birlikte 2019’da olacak olan seçimlerde bekliyor.SAĞIROĞLU MU HAKLI PEKŞEN Mİ HAKLI?
Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu hakkında uzun zamandır iddialar ortaya atan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen en sonunda suç duyurusunda bulundu.
Bakalım bu duyuru sonrasında neler olacak?
Fakat kim haklı? Kamuoyu bunu tartışmaya başladı ve bu soruya kendince cevap arıyor.
Sağıroğlu haklı diyen de var Pekşen haklı diyen de var.
Fakat en önemlisi Pekşen yaklaşık 1 yıldır bu iddiaları ortaya atıyordu peki neden şimdi suç duyurusunda bulundu?
1 yıl boyunca neyi bekledi?
Sağıroğlu ve Pekşen arasında atışma devam ediyor.
Bu atışmadan kim karlı çıkar derseniz Sağıroğlu çıkar çünkü Pekşen kendi memleketi Yomra’da çok da başarılı sayılmaz ve destek de görmüyor.LÜTFÜ ÖZEL GERİ VİTES YAPTI!
Spor yorumcusu olduğu iddia edilen Lütfü Özel devletin kanalında Trabzonspor takımı hakkında ileri geri konuşmuş ve yakışıksız cümleler kullanmıştı.
Tabi buna karşı taraftarımız da yerel medyamızda öyle bakıp kaldı.
Gereken tepkiyi top yekün gösterdi.
Öyle kafasına göre yorum yapacak şahsiyet ve biz sessiz kalacağız yok öyle bir şey.
Tepkiler üzerine de Lütfü bey geri vites yaptı açıkçası.
Yok öyle yapar mıyım böyle der miyim falan filan bizim boş laflara karnımız tok.
Sen de senin gibi yorumcular da Trabzonspor hakkında konuşurken atıp tutmayacak kimsenin külhanbeylik yapacağı bir kulüp değil Trabzonspor bu da böyle bilinsin.40 ÜLKEDEN 200 ACENTECİYE TRABZON’U ANLATTI!
Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu Travel Shop Turkey Shop buluşmalarında uyku nedir bilmeden Trabzon’u anlatmaya devam ediyor.
Ayvazoğlu’na helal olsun reklam reklamdır ve o kadar ülkeden o kadar acentecinin geldiği bu buluşmaya giderek Trabzon’u tanıttığı için Trabzon’un da Ayvazoğlu’na bir teşekkür borcu vardır.
Buluşmayla alakalı konuşan Ayvazoğlu, “İstanbul'da Ülkemizi ve Trabzonumuzu daha iyi tanitabilmek için 40'tan fazla (ABD, İtalya, Çin, Hindistan, Suudi Arabistan, Kuveyt, Isveç, Pakistan, Bangladeş, İngiltere, Irak, Fransa, Rusya, Japonya, Tayland vs.) ülkeden kültür turları yapan 200 acenteci ile birlikte karşılıklı görüşmeler gerçekleştirdik.
Şehrimizi her platformda daha iyi tanıtmak ve turist potansiyelini çeşitlendirmek için durmadan çalışmaya devam...
Emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür.” dedi.ORHAN BAŞKAN BİRİLERİNE TOP ATIYOR!
Trabzon Belediyesi eski Meclis Üyesi CHP’li Ömer Dayı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun geçtiğimiz gün yapmış olduğu basın toplantısıyla alakalı tespitlerde bulundu.
Dayı, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Orhan Fevzi Gümrükcüoğlu nun yapmış olduğu açıklamada Maraş Caddesindeki trafik yoğunluğunun sebebi olarak; trafik kurallarına uyulmamasına ve trafik kontrollerinin yapılmamasına bağlıyor. Sayın Başkan birilerine topu atarak ve de suçlayarak söz verip de yerine getirmediğiniz projelerden biri olan mastır planı ile Trabzon'un trafik sorununu çözeceğini unutmadık. Mastır planında yer alan kavşak düzenlemeleri, yeni yol ve bağlantılar, otoparkları sen hele bir yapda ondan sonra kurallara uyulup uyulmadığını, kontrollerin yapılıp yapılmadığına bakarız.” dedi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292