19 Ekim 2017 Perşembe 14:00
Davulun Sesi 19.10.2017

TRABZONSPOR’DA SİMSAR SİSTEMİ! AL BUNU SAT ONU!

Trabzon, Trabzonspor ve ülke gündemini yakından takip eden ve yazdığı yazılarla Trabzon’da gündem oluşturan, yapılan yanlışları kamuoyu önüne sunan ve bu yanlışlardan dönülmesini sağlayan Teoman Yılmaz bu sefer Trabzonspor’u kaleme aldı.  Trabzonspor yönetimi eleştiren Yılmaz; ‘’Lucescu gelecekti yalan, Ersun giderse bende giderim diyen Usta yalan’’ diyerek Trabzonspor’da ki yanlışları sosyal medya hesabından kaleme kaldı.,

Yılmaz yazdığı yazıda:

‘’TRABZON'UN BAŞARI MAYASI  "FUTBOLCU ÜRETEN FABRİKA SİSTEMİNE" UYGUNDUR. AL BUNİ SAT ONİ SİMSAR SİSTEMİ YEMİYOR .. BORÇ BATAĞINA GİRDİK 900 MİLYON TL YE DAYANDI.. KİMİN UMURUNDA .. LUCESCU GELECEK YALAN. ERSUN GİDERSE BENDE GİDERİM YALAN. BORÇ AŞAĞIYA DÜŞECEK YALAN. YALANLAR İLE NEREYE KADAR .. ALT YAPISINA GERÇEK MANADA  YATIRIM POLİTİKASI OLMAYAN BİR SİSTEM VAR.. YAPILANLAR GÖSTERMELİK.. VE İNANDIRICI DEĞİL.. DÜNYA ŞAMPİYONU ERDOĞDU LİSESİNDEKİ ÇOCUKLAR KİMDİ NEREDELER SORAN YOK ORADA BİR STOPER VAR KİM BİLİYOR.. AL KOY KARDEŞİM A TAKIMA FİDAN GİBİ ÇOCUKLAR.. ENJEKTE SİSTEMİ ÇALIŞMIYOR.. İLK YABANCI KOSKA İDİ 120 YE YAKIN YABANCIYA VERİLEN PARALARI  HESAPLAYIP BİRİ YAZSIN BURAYA.. YAZIK.. KAÇ TANE YABANCI SAYABİLİRSİNİZ ŞOTA İLE BERABER. 5 İ GEÇMEZ.. SONUÇ ORTADA  NEDİR ZORUNUZ.. FABRİKA AYARLARIMIZA TAKIMI DÖNDÜRECEK  BİR BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ GELMELİ.. ŞU AN DEFOLU BİR YÖNETİM SİSTEMİ DEFOSUZ RIZA ÇALIMBAYA GÖREV VERDİ.. BAKALIM NE KADAR DAYANACAK GARİBİM.. BAŞARILI DA OLSA KALICI BİR POLİTİKASI OLMAYAN TRABZONSPOR İSTİKRARLI BİR YAPIYA VE BAŞARIYA ULAŞAMAZ..’’ ifadelerini kullandı.

TRABZON’DA O OKUL ÖĞRENMEYE ÖNEM VERİYOR...

Trabzon’un Arsin ilçesinde geçtiğimiz yıllarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katımıyla Eğitim-Öğretime açılan Arsin Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencisine değer vermeye devam ediyor. Her zaman olduğu gibi bugünlerde de adını sıkça duyuran Arsin ilçesi Trabzon’da eğitim anlamında oldukça iyi yerde... Eğitim ve sosyal aktivite açısından sürekli program düzenleyen METEM müdürlüğü bu kez 17 öğrencisine özel bir program düzenledi...

Öğrenciler Ortahisar Belediyesi katkıları ile sergilenen "ALTIN ÇAĞ'DA BİLİM" adlı sergiyi gezerek İslam bilginlerinin bilime olan büyük katkılarını öğrenme ve inceleme imkânı elde ettiler. Ardından Mustafa Kemal Atatürk’ün Trabzon'da kaldığı köşkü ziyaret ederek tarih hakkında bilgi edindiler. Daha sonra ise Ayasofya Camii ziyaret edilerek, Trabzon'da İslam öncesi inançlar hakkında tarihsel mekânları incelediler. Sırasıyla Kanuni Evi ve Trabzon Şehir Müzesi ziyaret edilerek, Büyük Osmanlı tarihi, bölgenin sanat ve kültürü hakkında önemli gözlemlerde bulundular. Çok dolu ve verimli geçen gezi sonunda öğretmen ve öğrenciler memnuniyet ve mutluluklarını dile getirdiler.

CAFER AĞA NORMAL HAYATINA DÖNDÜ!

CHP Trabzon İl örgütünde yıllarca başkanlık dahil her türlü görevde bulunan Cafer Hazaroğlu, geçtiğimiz günlerde küçük bir rahatsızlık geçirdi.

Cafer Ağa, CHP Trabzon il örgütünde sevilir veya sevilmez buna girmeyeceğiz. Herkesin seveni de sevmeyeni de olabilir. Bu doğal.
Ancak, bildiğimiz tek şey var o da Cafer Hazaroğlu’nun iyi bir partili olduğudur. Bu arada Cafer Hazaroğlu aynı zamanda kibar, olaylara farklı bir pencereden bakan, doğru bildiklerini savunan ve ahde vefaya önem veren bir kişiliğe de sahiptir. Cafer Hazaroğlu, sağlığına kavuştu ve normal yaşamına döndü. Rahatsızlığının ardından nezaket ziyaretlerine başlayan Cafer Hazaroğlu’nun ilk ziyaret ettiği yer uzun yıllar emek verdiği partisi oldu.
Çikolatasını alan Hazaroğlu, İl yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Yönetici arkadaşlarına rahatsızlığı döneminde gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Hazaroğlu’na biz de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

TRABZONSPOR YÖNETİCİSİNDEN ŞAŞKINLIK VEREN RIZA ÇALIMBAY AÇIKLAMASI

Trabzonspor Kulübü, taraftarın tüm tepkilerine rağmen bugün Rıza Çalımbay ile sezon sonuna kadar anlaşarak imzaları attı. Yeni teknik adamın basının karşısına geçtiği ilk toplantıya Başkan Muharrem Usta, yurt dışındaki özel işleri sebebiyle katılmadı. Konumuza dönecek olursak, yönetici Ali Rıza Egemen,  Rıza Çalımbay’ı kastederek söylediği “Trabzon'da havalar uzun zamandır kötüydü. Bugün güneşli güzel bir gün var. Trabzonspor için de güzel günler başlayacak.” sözü, taraftarlarca şaşkınlıkla karşılandı. İyi bir şey söylemek isterken, büyük bir gafa imza attı. Zira Trabzon’da havalar Egemen’in söylediği gibi 1 aydır yağmurlu ve kötü değildi. Son not olarak, Rıza Çalımbay’ın yardımcılığını Servet Çetin yürütecek. Zira Bordo-Mavili taraftarının beklentisi, Trabzonspor’da geçmiş yıllarda forma giymiş birinin yardımcı hoca olabileceği şeklindeydi.

O OTOPARK KİME VE NEYE HİZMET EDİYOR?

Trabzon’un otopark sıkıntısı bitmek bilmiyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi TRABEL A.Ş tarafından yol kenarlarına kurulan TRAPARK adı altındaki trafik katliamının yanı sıra Trabzon’da belediyeye ait arsalara kimin işlettiği bilinmeyen otoparkların kurulması akıllarda soru işareti bıraktı. Trabzon Moloz mevkii Avrasya Pazarı önünde bulunan ve giriş ücretinin 5 TL olduğu OTOPARK diye ortaya çıkan alan şaşkınlık yaratıyor. Açık Oto Pazarı diye de kullanılan alanın neye ve kime hizmet ettiği bilinmezken, Avrasya Pazarına gelen ziyaretçiler arabalarını çekecek yer bulamıyorlar. Bunun yanı sıra şehrin çok ters noktasına kurulduğu için Avrasya Pazarı esnafı kan ağlarken yetkililerden yardım bekliyorlar.

Son Güncelleme: 19.10.2017 17:33

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434