24 Kasım 2016 Perşembe 09:00
Davulun Sesi 24.11.2016
 TRABZONSPOR’UN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜNDEN ZORUNLU AYRILIK!

Trabzon’un sevilen ismi Trabzonspor için de o derece önemi olan, birleştirici güç olarak gösterilen ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne bağlılığını her platformda belirten Şükrü Küleyin zorunlu bir ayrılığa girdiğini kendisine ait sosyal medya hesabından belirtti. Küleyin, “Zorunlu Ayrılık; Tam 41 yıldır inandığım Türk Milliyetçiliği davasını temsil eden Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden ve üst kurul delegeliğinden istifa ediyorum. Partimin genel başkanı ve merkez yönetiminin siyasetini tasvip etmediğimden,onlar görevlerinden ayrılana kadar bu kararı aldım. Bunda sonraki hayatımda; Atatürk ilkelerine bağlı Türk Milliyetçiliği davasından asla vazgeçmeyeceğim.” Küleyin’in bu istifasında Trabzon’dan MHP Üst Kurul Delegesi olan Ali Sağır’ın partiden geçtiğimiz aylarda ihraç edilmesinin de etkisinin olduğu konuşuluyor. Küleyin’in bu kararının hem kendisine hem de MHP camiasına hayırlı olmasını temenni ediyoruz. ŞENOL GÜNEŞİN DAMADI, O BİR TRABZONSPOR SAVUNUCUSU.. İŞTE O YAZI! 

Trabzonspor’un şikeyle mücadelede hukuksal anlamda etkin ismi Avukat Erdem Egemen’in hakkı ödenmez. Şike süreci ortaya çıktığı andan itibaren ulusal ve uluslararası arenada mücadelesi her Trabzonsporlu tarafından takdir edilmiştir. Mütevazılığıyla da bilinen Trabzonspor’un yılmaz savunucusu hakkında Gazeteci Yazar Sedat Tunalı öyle sözler etti ki şapka çıkardık. İşte Tuna’ın o sözleri ve o fotoğraf.“Arkamdaki gördüğüz ve buluşma noktasına benden habersiz ilerleyen kişi, Türkiye'de spor hukuku konusunda ender eğitimli ve uzman kişilerden biri, Neuchatel Universitesindedoktorasını yapan, 2 yabancı dile anadiline yakın hakim, şike davasını bilabedel yürüten 3 kişiden biri, şike sürecinde kendi camiası tarafından ihanetlere uğrayan ama içindeki memleket (Trabzon ya da TS degil, farkı bilen bilir) sevgisinde zerre azalma olmayan, Galatasaray Üniversitesinden dönem arkadaşları aylık 50 bin TL ev taksitini ödeme "sorunu" bile yaşamazken, boklu bir dere kenarındaki ofisinin temel giderlerini karşılamada sorunlar yaşayan bir memleket evladı. Ondaki ahlak ve seciye keşke bulaşıcı olsa demekten fazlası gelmiyor elden, şimdilik.” Haksız mı? 

ŞEHİT KAYMAKAM İÇİN OF’TA BAKIN NE YAPILDI? 

Mardin’in Derik İlçesinde teröristler tarafından kahpece şehit edilen Derik Kaymakamı Trabzonlu Muhammed Fatih Safitürk’ün adı bundan sonra Of’ta yaşatılacak. Of ilçesi Eskipazar Mahallesinde şehit kaymakamımızın aziz hatırasına adının verildiği ”Şehit Kaymakam Muhammet Safitürk Hatıra Ormanı” oluşturuldu. Of İlçe Kaymakamı Eren Arslan ”Şehit kardeşim,meslektaşım Muhammet Fatih SAFİTÜRK adına Eskipazar Mahallemizde oluşturulan hatıra ormanı. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi. Kararı alanlara ve uygulayanlara teşekkürler. 
AK PARTİ’DE KADINLAR YAPTI SIRA GENÇLİKTE!

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları tarafından geçtiğimiz gün Maçka’da ‘Çocuklara yönelik cinsel istismar konusunda aileleri ve özellikle anneleri bilgilendirmek için amacı ile bir program yapıldı. İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, “Yaklaşık 1 aydır üzerinde çalıştığımız ve 5 farklı ilçede daha gerçekleştireceğimiz toplantımızda çok değerli bilgiler verdik, çok değerli bilgiler edindik. Konuklarımız Sosyal Hizmet Uzmanı Özkan Bilgin'e ve Avukat Berrak Pınar Alioğlu'na ne kadar teşekkür etsek az. Bir teşekkür de günlerdir bu çalışma için koşuşturan gönüllü elçimiz Maçka Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Çoban'a ve yürekli ekibine. Vicdani değerlerin, dünya döndükçe hamisi olabilecek ne çok insan var ve iyi ki var.” Kadın Kolları gündeme gelen böyle bir program için aylar önceden hazırlığa başlarken denk gelmesi de ayrı bir konu oldu. Bu arada AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları da Cumartesi günü Meydan Parkında ses getirecek bir eylem gerçekleştirecek. İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz konuyla alakalı “İyi terörist kötü terörist Olmaz, Terör terördür. Teröre destek olan Avrupa Ülkelerini 26 Kasım Cumartesi Saat 16:00'da Meydan Parkında Protesto ediyoruz, tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi. “O TRABZON’UN ABİSİ, KİMSELER YIPRATAMAZ!”

AK Partilisi, MHP’lisi, CHP’lisi, SP’lisi, DP’lisi ve her kesimden Trabzon’da destek gören siyasetçileri saymaya kalkın desek bir elin beş parmağını geçmez. Bir iki bilemediniz üçtür. Trabzon’da yıllarını siyasete vermiş bir duayenle geçtiğimiz gün karşılaştık.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Trabzon’a geldiğinde CHP eski Milletvekili Volkan Canalioğlu’nun olmayışını sorduk ve sonrasında yaşanan süreci. Aynen şunları söyledi: “Kimse Volkan Canalioğlu üzerinden prim yapmaya kalkmasın. Volkan Bey, hem Turizm Müdürlüğü zamanında hem Belediye Başkanlığı döneminde hem de Milletvekilliğinde Trabzon’a çok büyük emekler vermiştir. Ve bunun meyvelerini şimdi de topluyor. Bakın Volkan Bey tek başına Uzun Sokak’a girsin 5-6 saatte ancak çıkar. Ama Volkan Bey’i yıpratmaya çalışan sözüm ona CHP’li olduğunu iddia edenler Uzun Sokak’ta transit geçeler. Bu kıssa da her şeyi anlatmıştır herhalde? Volkan Bey, CHP’ye + değer kattığı gibi CHP’de ona +larkatmıştır evet fakat isim önemlidir bunu da herkes çok iyi bilir.” 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434