Bursaspor, küme düşme adaylarının en kuvvetlisi olarak geldiği Trabzon deplasmanında taraftarının müthiş desteğini de arkasına alarak haklı bir galibiyet elde etti ve ligde tutunmayı başardı.

Rizespor başkanı, yöneticileri, teknik direktörü, taraftarı ağız birliği etmişçesine Trabzonspor’a saldırmaya devam ediyorlar.

Rizespor Başkanının iki kent arasına düşmanlık sokacak laflar sarfetmesi insan hakları ihlali.

Teknik Direktörleri, yöneticileri…

Tamamı Trabzon düşmanlığına soyunmuşlar, taraftarlarını pompalıyorlar..

Taraftarlar da bu kışkırtmalara kanıp sosyal medyada Trabzon’a rum, ermeni benzetmeleri yaparak kin kusmaya devam ediyorlar.

Trabzonspor, ligin ilk yarısında çok kötü sonuçlar aldı.. Sahasında yenildi.. Deplasmanlarda kaybetti ve düşme potasına kadar geriledi. İkinci yarı transferleri ile biraz toparlayan Trabzonspor, ligin sonlarına doğru tıpkı ilk yarıdaki gibi sahasında puan vermeye başladı. Son haftalara bakıldığında Trabzonspor’un sahasında  Kayserispor’a yenilmesini bile şikeye bağlayanlar, yaralı Bursaspor’un Trabzonspor’u sahasında yenmesini hazmedemiyorlar. Trabzonspor sahasında ilk kez yenilmiş gibi saldırılara devam ediyorlar.

Trabzonspor’un Rizespor’a karşı neden düşmanlık beslesin anlayamadık.. Bursaspor’un mu küme düşmesi daha çok işine yarar, yoksa 70 km. yakınındaki komşu takım Rizesporun mu?

Baktığınızda Trabzonspor Bursasporla berabere kalsaydı, Rizespor düşmeyecekti.. Tamam da karşında ÖLÜM KALIM MÜCADELESİ VEREN BİR TAKIM VAR.. Trabzonspor, kötü gününde idi ve direnci buna yetmedi

Sahasında puanları ikişer, üçer kaybederken, tribünlerinde 3-5 bin kişiyi bulamazken Rizespor yöneticilerinin aklı nerdeydi..

Neden puanları cömertçe harcarken bugünleri düşünmediler..

Futbolda 3 sonuç vardır… Trabzonspor  dün yenilmiştir ve bu sonuçla da Rizespor bir alt lige düşmüştür… İki kent arasına düşmanlık sokmaya gerek var mı…

Trabzonspor şike yaptı diye avaz avaz bağıranlara gelince… Eğer Trabzonspor’un şike yaptığı tespit edilirse gereği de yapılsın..

Maça gelince Trabzonspor, her zamanki gibi kötü bir futbolla sahasında 3 puanı kaybetti..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol