10 Temmuz 2017 Pazartesi 17:35
15 Temmuz için Trabzon'da neler yapılacak?

Tüm Türkiye’de ve Trabzon’da gerçekleşsek olan Temmuz Destanı etkinlikleri programı belli oldu.

Tüm Türkiye’de ve Trabzon’da gerçekleşecek olan 15 Temmuz Destanı etkinlikleri programı belli oldu. Trabzon’da yapılacak olan etkinlikler hakkında bilgi vermek amaçlı Trabzon Valisi Yücel Yavuz Valilik binasında basın toplantısı gerçekleştirdi.

Basın toplantısına Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un yanı sıra AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı …., Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Vali Yavuz açıklamasında:

15 Temmuz’un seneyi devriyesine sayılı günler kaldı. Türkiye’mizde yönetimde olan muhalefet ve iktidarı ile herkesçe bu destanın unutulmaması için 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü ilan edildi.

Bu sene Temmuz’un yıl dönümünde yapılacak programların taslakları belli oldu. Bu mandada biz de Trabzon’da bir taslak programı oluşturduk.  Trabzon’da yapılacak bütün programlar valiliğimiz himayesinde gerçekleşecek.

15 Temmuz etkinliklerine yarın başlanacak. Yoğun olan program 15 Temmuz’u 16 Temmuz’a bağlayan gece olacak. Özellikle 15 Temmuz günü etkinlikler yapılacak. O gün ki gibi nöbetler tutulacak ve ikinci bir emir gelene kadar bu nöbetlere devam edilecektir. Bu nöbetler geçen sen olduğu gibi hep birlikte meydanlarda tutulacak. Bu etkinlikler sadece Trabzon meydanında değil tüm ilçelerde de gerçekleşecek.

Bu etkinlikler planlanmasında çok çalışıldı. Bunlar değişebilecek programlar fakat büyük olasılıkla gerçekleşsek olan programlar.’’ İfadelerini kullandı.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un açıkladığı 15 Temmuz Destanı etkinlikleri şu şekilde:

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Son Güncelleme: 10.07.2017 18:34

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292