13 Temmuz 2017 Perşembe 19:34
Alaattin Çakıcı'dan "İspat" Mektubu!

Kırıkkale T tipi kapalı cezaevinde kalmakta olan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, Hakan Çillioğlu'nu ağır yaralayan, Bora Toprak'ın cezaevi mektup komisyonunca onaylanan mektubunu basınla paylaştı.

Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Kenan Ali Gürsel'e silahlı saldırıda bulunan Hakan Çillioğlu, Van'da Cezaevi aracında Adanalı bir mahkum tarafından saldırıya uğradığı iddia edilmişti..

Alaattin Çakıcı tarafında basınla paylaşılan mektup şöyle:

Sayın kamuoyuna saygıylarımla,

Van'da ringte haberim olmadan gelişen olayla ilgili basında bir yazı çıkmıştı. Gönderdiği fax'da anladım ki kan bağım olmayan ama kan bağımdan daha yakın yeğenim olan, yeğenim Bora Toprak'ın yaptığını göndermiş olduğu fax'tan anlaşılmaktadır.

Mektubun ortasında Van yüksek cezaevi kurumunun imzasıda gözükmektedir.

Olmayan bir olay da cezaevi idaresi mektup komisyonu o bölümleri çizer ve iptal eder. Bahsedilen Hakan Çillioğlu'nun kaş kemiği yarılıp gözleri balon gibi olmuş, elmacık kemikleri kırılıyor yüzünün sağ tarafı yarılıyor, hastaneye kaldırılıyor hastanede dikiş atıldığı Van'daki yetkililer tarafından bilinmektedir.

İnsan bir hadise ile karşılaşabilir, yumrukda yer, vurabilirde ama erkek adam böyle bir olay olmadı diye açıklama yapmaz. Delikanlı gibi işin altından kalkar Bora Toprak kendine münhasır bir insandır.

Güçlü bir aileside vardır, bana ihtiyacı'da yoktur ama saçının bir teline kahpece dokunan bedelini ağır öder. (Buda böyle bilinmelidir)

Saygılarımla kamuoyuna arz ederim 13.07.2017 Alaattin Çakıcı

Son Güncelleme: 13.07.2017 19:36

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434