05 Ekim 2016 Çarşamba 09:49
Başkan adayı Celil Hekimoğlu, "Trabzonspor’a desteğimizi sürdürmeliyiz”
Haber: Faruk ATA
Celil Hekimoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın tecrübeli bir teknik adam olduğunu belirterek, “Motivasyon sorunu var. Bu işin üstesinden gelebilir. Ancak başka sorunları mı var bilemiyorum” diye konuştu.
  • “Bölücü olmayalım”
Celil Hekimoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: “Takım kötü sonuçlar alıyor… Kendine güvenini kaybetti.. Cezalar bitti seyirci yok..  Yapmamız gereken şu.. Bu takım bizim. Biz de muhalefet yaparsak Trabzonspor daha büyük yıkım yer. Kötü saha sonuçlarından dolayı psikolojileri bozulan futbolcular daha da gerilime girer panik yaşar. Akhisar maçında tribünlerde 25 bin kişi olup, takımımızı desteklemeliyiz. Kötü bir kadromuz da yok. Kadro da iyi. Ancak, neden bir türlü arzu edilen futbolu oynayamıyoruz bilemiyorum. Bu da teknik adamların işi. Bizler elimizden gelen desteği her bakımdan sürdürmeliyiz. Kenetlenmek, tam destek vermek lazım. Trabzonspor her maçı kaybedecek bir takım değil. Bölücü olmayalım, yoksa çıkamazlar bu işin altından. Sabır kelimesini de artık kullanmak istemiyorum. Çünkü antipatik oldu. Ama yine de bu takım bizim. Maddi ve manevi desteğimizi sürdürmeliyiz.”
  • “Ersun hocanın başka sorunları mı var bilemiyorum”
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın tecrübeli bir hoca olduğuna değinen Celil Hekimoğlu, “Ersun Yanal tecrübeli bir teknik adam. Ancak, motivasyon sorunu var. Bunun altından çıkabilir. Biraz daha bekleyelim. Ersun hoca bu sorunların üstesinden gelecek bir hocadır. Ancak başka sorunları mı var bilemiyorum.?” Diye konuştu.
 
Son Güncelleme: 05.10.2016 20:47

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Adnan BAL 1 yıl önce

Celil HEKİMOĞLU Şimdi bıze kıyak yapar , TOPCU alır.
Boşlaflar yapmaya gerek yok, önemli olan destek olmak, reklama gerek YOK