19 Ekim 2016 Çarşamba 09:00
Davulunun Sesi - 19.10.2016
AMBULANSA YOL VERİLMEMESİNİN HAZİN FOTOĞRAFI! 

Ambulans sesi ne hatırlatır size? Ölüm kalım diyebiliriz, içinde kimin olduğunu bilemeyiz. Ambulans'a yol vermek onun öncelikli yol hakkına en yüksek düzeyde dikkat göstermek hepimizin görevi. Sizlerde şahit olmuşsunuzdur veya bizzat o karışıklığında içinde bile kalmışınızdır. Acı acıçalan o sirenleri kulağınızda hissettiğinizde bir metre dahi gidemeyen o ambulansta ne mi oluyor? Gecikmeli şekilde hastaneye giden bir ambulansın son halini merak ediyor musunuz? 112 Acil çalışanlarından bir tanesi bu duruma isyan ederek ne olduğunu göstermiş fotoğraflarla ve "Ambulansa Yol vermeyenler Bu vebalin Altında kalacaklar, yaşama yol ver." demiş. Evet yaşama yol verin, kan kaybına son verin, ambulans hastane değildir ilk müdahalenin yapıldığı yerdir. O siren sesi aslında o ambulansın içindeki hastanın nefes alışverişidir, şimdi bu fotoğrafları gördükten sonra ambulansa yol vermeyenler hastaneye yetişemediği için hayatını kaybedenlerin hakkına girmiş olmuyor mu? Bu fotoğraflara iyi bakın, siz, biz veya en yakınımızdan geriye kalan olabilir. Merak edenler varsa söyleyelim bu ambulanstan çıkan kişi bir trafik kazasından alınan vatandaş ve hayatını kaybetti. CHP'NİN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TRABZON'A GELİYOR

CHP Trabzon İl Başkanlığı, CHP Genel Merkezden ve kendilerine yakın olan isimlerin katılımıyla her ay Trabzon'da bir panel veya konferans düzenlemeye özen gösteriyor. Bu konuda İl Başkanı Turgay Güngör ve yönetimi başarılı mı evet başarılı bundan önceki İl Başkanları Güzide Önsel Uzun ve Yavuz Karan çoğunlukla basın toplantılarına daha çok dikkat gösterirdi. Güngör de basın açıklamaları veya toplantıları yapıyor fakat kendisinden önceki İl Başkanları kadar değil. CHP Trabzon İl Başkanlığı, Genel Başkan Yardımcıları İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ve CHP Parti Meclis Üyesi Gazeteci İdris Akyüz'ün katılımıyla 27 Ekim Perşembe günü saat 14:00'da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde 'Türkiye Nereye Gidiyor?" adlı bir panel gerçekleştirecek. Öğrendiğimize göre panelde son yaşanan süreç ve ekonomik ve politik olarak Türkiye'nin gidişatı ele alınacak, bizler de katılarak takipte olacağız. ASLANOĞLU'NUN CENAZESİ SONRASINDA ORADA BULUŞTULAR

Ortahisar Kent Konseyi Başkanı Ahmet Aslanoğlu'nun dün İskenderpaşa Camisindeki cenaze namazının ardından burada namaza katılan İl Genel Meclisi eski Üyeleri AK Parti Trabzon İl Başkanlığında soluğu aldı. İl Başkanı Haydar Revi'yle birlikte İl Başkanlığına geçen isimlerin çoğu İl Genel Meclisinde Aslanoğlu'yla mesai arkadaşı olmuş olanlardı. İl Özel İdaresinde Genel Sekreterlik yapmış olan İbrahim Kul, İl Genel Meclisi eski Üyeleri Halim Kaya, Uğur Aydın,  Trabzon Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Sait Gürsoy ve birçok isim İl Başkanı Revi'nin misafiri oldu. Burada Aslanoğlu hayırla yad edilirken İl Genel Meclisi olarak da neler yapıldığına dair keyifli bir sohbet gerçekleşti. Bu ziyareti Haydar Revi kendisine ait sosyal medya hesaplarından da paylaşarak memnuniyetini dile getirdi. 
TRABZONHABERCİSİ.COM SİZLER İÇİN BUNU YAPTI!

Yayın hayatına başladığımızdan itibaren Trabzon'un menfaatlerini gözeterek objektif bir yayıncılık yapma gayretinde olduk. Ekibimizle birlikte sizlere en hızlı en güvenirli ve en doğru şekilde haberler okutmak için de hummalı çalışmalarımız devam ediyor. Daha çok vatandaşımıza ulaşmak ve bizlerden haberdar olup onların sorunlarına, dertlerine ve tasalarına dokunan bir haber sitesi varmış demesi için reklam çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğumuz reklam çalışması için Trabzon şehir merkezindeki sitelere ve apartmanlara reklam vermeye başladık. Asansörlerde siz yuvanıza çıkarken  karşınızda TrabzonHabercisi.com sitemizin reklam çalışmasını gördüğünüzde şaşırmayın ve bunun fotoğrafını çekerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz, sizler için hem reklam hem de habercilik anlamında çalışmalarımıza devam ediyoruz. CUMHURBAŞKANINI ÇEKERKEN FOTOĞRAFI ÇEKİLEN VEKİL!

AK Parti Trabzon'un fenomen hatta sosyal medya tutkunu Milletvekili kim diye sorsak hiç şüphesiz düşünmeden Ayşe Sula Köseoğlu dersiniz. Köseoğlu sosyal medyayı kullanımıyla aslında sadece Trabzon'a değil ülkemizin her bir noktasına ulaşıyor ve ulaştıkları da ona ulaşıyor, yorum yazıyor yeri geliyor mesaj yazıyor. Köseoğlu, sosyal medyaya çok önem verdiğini seçim çalışmasında da hatırlarsanız göstermiş ve sosyal medya üzerinde bir buluşma organizasyon edip takipçileriyle buluşmuştu. Şimdi bunu neden anlattık derseniz, Köseoğlu sosyal medyayı öyle pat küt kullanmıyor planlıyor ve gündemi çok iyi takip ederek kullanıyor. Geçtiğimiz gün Rize'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la aynı sahnede olan Köseoğlu buradan bir fotoğraf paylamış ve şunu demişti: "Reis'i çekerken çekilmek" Köseoğlu'nu sosyal medyaya azami dikkatinden dolayı tebrik ediyoruz. CHP'Lİ VEKİL: "BAHÇELİ İKTİDAR YANDAŞLIĞINA SARILDI" 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım ile görüşmesi, Başkanlık sistemiyle alakalı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek mesajı vermesi ve Musul'a giren TSK'ya ve bu doğrultuda AK Parti'ye de açık açık destek verdi. Bunun sonucunda Bahçeli'ye cephe alan MHP'liler de tepki gösterdi fakat CHP'den tepki verenler arasında Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen vardı. Pekşen, "Hale bakın, Sayın Bahçeli iktidar yandaşlığına öylesine sarılmış ki: Muhalefete muhalefet eden tek parti olarak MHP'yi tarihe geçirmişlerdir. Milliyetçilik Sayın Bahçeli'nin ne tekelinde ne de umurundadır. Sayın Bahçeli milliyetçiler AKP'nin Arabizm ideolojisi tuzağına düşmeyecektir" dedi. Bu sözlere MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci ne der? Ya da MHP'li vekiller ne der, bekleyip göreceğiz. 


 
Son Güncelleme: 19.10.2016 09:28

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434