27 Kasım 2016 Pazar 20:34
Eski Trabzonspor başkan adayı Metin Atasoy; "Ustaca yanlış"
Trabzonspor’un Başkan adaylarından Metin Atasoy, Trabzonspor- Gençlerbirliği maçının ardından kendisine ait sosyal hesabından Başkan Muharrem Usta’ya ağır eleştirilerde bulundu.

Metin Atasoy’un “Ustaca Yanlış” başlığı ile yaptığı paylaşım  şöyle:

USTACA YANLIŞ

“Doğru seçimler başarıyı, yanlış seçimler bugünkü Trabzonspor’u yaratır. Bu camia sizi seçerken yanlış yapmış olabilir, siyaset sizi tercih ederken yanlış yapmış olabilir, siz, size bol gelen o koltuğa talip olurken yanlış yapmış olabilirsiniz. Ama tüm bu yanlışlar size Trabzonspor’u 10 kişilik Gençlerbirliği önünde bu durumlara düşürecek transfer ve hoca yanlışlığı yapma hakkını vermez. Unutmayınız ki; ticari kurumları yönetmek, sosyal kurumları yönetmek gibi olmuyor asla.

Birincisindeki başarınız da kazandığınız parayla şamilsiniz ve bireysel yaşam düzeyiniz yükselirken egolarınızda doyasıya tatmin olur. Oysa ikincisindeki başarınızda mensubu olduğunuz kuruma sağladığınız mutlulukla ve saygıyla anılırsınız. Becerdiğiniz şahsı ego tatmini, beceremediğimiz yönetim ve camiamıza yaşattığınız bu kaos ortamı için size teşekkür edemeyeceğimi saygıyla arz ederim.”
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol