17 Ekim 2016 Pazartesi 17:57
Fetullah Gülen Utanmadan Yine Tehdit Etti
FETÖ çetesinin 15 Temmuz Darbe Girişimi ile büyük bir bozguna uğraması sonucu teröristlerini domine etmek için sık sık açıklama yapan teröristbaşı Fetullah Gülen bir yandan hala yıkılmadım ayaktayım ayağı yaparken bir yandan da utanmadan sıkılmadan tehditler savuruyor.
Teröristbaşı Fetullah Gülen’in son arzusu buymuş!
Teröristbaşı Fetullah Gülen’in “Son arzum” başlıklı yeni bir konuşması yayımlandı. Gülen’in “Bir tek arzum var: Bunu bana ve bu Hizmet’e yapanlar, idam sehpasına götürdükleri zaman bir tek arzum var. Bu zâlimleri getirin; ölmeden evvel, bunların yüzüne tükürmek geliyor içimden” sözleri dikkat çekti.
FETÖ’nün ABD’deki lideri Fetullah Gülen, son konuşmasında darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulundu. “Bir darbe planlanıyor. Öyle bir darbe ki” diyen Gülen şöyle devam etti:
O iftiraları dolaşıma sokmak için işaret verdi
“Başçavuşlar, onbaşılar, çavuşlar bile bir darbe planlasa, evvela ne yaparlar? Gitseniz, evde bu türlü şeyleri hiç bilmeyen, benim bacılarıma, analarıma sorsanız, derler ki, ‘Yahu en evvela başbakanı, cumhurbaşkanını, bakanları falan derdest ederiz!’ Halkın üzerine tanklar sürüyorsunuz!.. Allah aşkına, böyle komik bir darbe olmaz. Ama diplomasızlığı gündemden düşürmek için daha büyük bir gündem oluşturmaya ihtiyaç vardı. Haramîliği/hırsızlığı gündemden düşürmek için, tapelerdeki resimleri ve konuşmaları gündemden düşürmek için, elini güçlendirmek için, karalamaya matuf daha farklı bir fırçaya, daha farklı bir siyah boyaya ihtiyaç vardı. Böyle bir oyuna, böyle bir senaryoya ‘bî idrâk’ bazıları da inandılar.”

Fetullah Gülen “Bir tek arzum var” diyerek son arzusunu ise şöyle anlattı:
“Bunu bana ve bu Hizmet’e yapanlar, idam sehpasına götürdükleri zaman bir tek arzum var. Ben de askere gitmeden evvel Edirne’de imam iken iki defa ruhânî reis olarak idamlıkta bulundum. Bu zulmü, bu haksızlığı, bu i’tisafı yapanlar, arzumu sorsa, ‘Son arzun nedir?’ diye; rica edeceğim: ‘Gülerek ölüme gidiyorum. Bu zâlimleri getirin; ölmeden evvel, bunların yüzüne tükürmek geliyor içimden.’ Benim son arzum budur, ölmeden evvel. ‘Tükürün o zalimlerin hayasız yüzlerine!..’ deyip evvela kendim tüküreceğim.”

Yine sütten çıkmış ak kaşık numaraları yaptı!
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Cemaat için “Hep öteden beri böyle benim ailem ile uğraşıyorlar!”, “Terör örgütü” ve “Paralel” sözlerine değinen Gülen, “Kuyruklu yalan” dedi. “Führer’ler emredince, SS’ler de yapıyorlar” diyen Gülen şöyle devam etti:
“Hatta yine ‘darbe’ dedikleri bir dönemdeki o emniyetçilerden, adliyecilerden binde birini tanımam. Ama daha ilk gece, işte o ferzende-i bînamaz-ı Cibalî İmamı’nın, telefonda ‘Hemen derdest edin bu adamı!’ demesi… Yahu bu işi yapan emniyetçiler, sizin emniyetçileriniz. Dün ‘Savcısıyız!’ deyip askerleri tutturduğunuz emniyetçileriniz. Takdir ettiğiniz, göklere çıkardığınız adliyecileriniz, hâkimleriniz, savcılarınız. Ben yemin ederim, bunları daha sonra o televizyonlarda, siz söyleyince, simalarını gördüm, tanıdım. Hiç alakası yok. Fakat meselenin olduğu gece, paraların oradan oraya taşındığı gece, haramîliklerin setredilmeye çalışıldığı gece, rüşvetlerin ketmedilmeye çalışıldığı gece, bir kısım fetva eminlerinin de ‘Bunlar, -efendim- rüşvet değil, hediyedir!’ dediği gece… Aynı gecede birden bire hemen suçluyu bulup onu tecziye etmek, onu karalamak, öyle bir denâet, öyle bir şenaattir ki, tarihte gâvur bile yapmamıştır bunu.”
Son Güncelleme: 17.10.2016 17:59

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol