29 Kasım 2016 Salı 08:48
Emektar ustasını kovup işe onu aldı, şimdi paraya para demiyor!

Uzak Doğu ülkelerinden Tayvan'da yeni açılan bir fast food restoran seksi garson kızları işe alınca müşteri patlaması yaşadı.

Bazılarının iç çamaşırlarıyla, bazı çalışanların da derin göğüs dekoltesiyle kebap ve sosisli sandviç yaptığı ayaküstü fast food restoranında müşteriler siparişlerini almalarına rağmen restorandan ayrılmıyorlar.

Hizmet vermeye başlamasının ardından internette bir anda fenomen haline gelen restoran, içeriden fotoğrafları da medya ile paylaştı.

Uygulamalarının çok tuttuğunu söyleyen restoran sahibi, ''Müşteriler ilk gördüklerinde şaşırıyor. Verdikleri siparişleri bitirdikten sonra doymalarına rağmen tekrar sipariş veriyorlar" dedi.

Restoran sahibi, "Amaç daha uzun süre restoranda kalabilmeleri. Bazen arabayla sipariş vermeye gelenler oluyor. Eşleri arabada beklerken erkekler siparişe geliyor, uzun süre kalınca eşleri arabadan iniyor, restoranı görünce aralarında tartışma çıkıyor" ifadesini kullandı.

İşletme sahibi, "Restoran açıldıktan 2 hafta sonra geçtiğimiz bu uygulama ile günlük ciroyu 5'e katladık'' diye ekledi. Genç kadınların garson olarak çalıştığı restoranda en çok satan ürün ise kebap.

Son Güncelleme: 29.11.2016 08:52

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292