20 Eylül 2017 Çarşamba 17:40
Hastaneden flaş açıklama geldi!

Salı gününden bu yana Acıbadem Fulya Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altında bulunan İrem Derici’nin son sağlık durumuyla ilgili sevindiren açıklama geldi. Başhekim Baran, "Önceki hastanede yanlış tedavi mi uygulandı?" şeklindeki soru üzerine, "Hayır öyle bir şey yok. Orada yeteri kadar sıvı verilmiş ama bazı hastalarda sıvıyı atma sıkıntılı olabiliyor. Ayrıca hastamız da kendisi geldi.Kalp ile ilgili bir sıkıntı yok. Kalp çarpıntısı oksijen düştüğü zaman herkeste olur. Şu anda ciddi bir sıkıntımız yok." cevabını verdi.

Acıbadem Fulya Hastanesi  Başhekimi Prof. Dr. Baran: - "İrem Hanım'ın durumu geldiği güne göre daha iyi.  Basında okuyorum, 'böbrekleri bitti falan' böyle bir durum yok" - "Bir kaç gün  yoğun bakımda kalacak, değerlerinin yerine oturması için. Tüm organları şu anda  iyi görünüyor"

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha  Baran, şarkıcı İrem Derici'nin sağlık durumuna ilişkin, "İrem Hanım'ın durumu  geldiği güne göre daha iyi. Basında okuyorum, 'böbrekleri bitti falan' böyle bir  durum yok. Bir kaç gün yoğun bakımda kalacak, değerlerin yerine oturması için.  Tüm organlar şu anda iyi görünüyor." dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol