13 Ekim 2017 Cuma 17:48
O Ses’te Şok! Yıldız ile Gökhan arasında tartışma çıktı

Çekimler İptal Edilmiş: O Ses Türkiye’de Yıldız Tilbe ile Gökhan Özoğuz Arasında ‘Irkçılık Tartışması’

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüride yer alan Yıldız Tilbe ile Gökhan Özoğuz arasında ırkçılık tartışması yaşandığı ve çekimlerin iptal edildiği iddia edildi…

O Ses Türkiye yeni sezonda jüri kadrosuna Yıldız Tilbe’yi katmış ve gerçekten büyük ses getirmişti. Jüri arkadaşlarıyla,  özellikle de Hadise ile çok iyi geçinen Tilbe, görünen o ki ilk krizini jüri üyesi arkadaşı Gökhan Özoğuz’la yaşadı.

Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdığı bu gerilimin sebebi ise ırkçılık konusu. Şimdilerde banttan yayınlanan programın geride bıraktığımız gün yapılan çekimlerinde yaşanan olay, Semercioğlu’nun iddiasına göre şu şekilde gerçekleşmiş, aynen aktaralım:

“Türk olduğunu bilsem dönerdim”

“Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, bütün jüri dönmüş bir tek Yıldız dönmemiş… Performansın sonunda da “Aaa sen Türkmüşsün… Ben seni yabancısın sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim” demiş.

Bu söze Gökhan sinirlenmiş, “Bu yarışmaya yabancılar da geliyor, niye dönmezdin ki” diyerek Yıldız’a itiraz etmiş.

“Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin”

Yıldız da “Burası O Ses Türkiye, ben Türk arıyorum. Burası O Ses İngiltere değil, öyle olsaydı İngiliz arardım” deyince Gökhan’ın tepkisi sert olmuş ve “Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin” deyince ortalık karışmış.

Olaya Acun müdahale etmiş, sakin olun diye tarafları uyarmış, olay ikilinin mikrofon seslerinin kesilmesine kadar varmış.

Sonunda bakmışlar olacak gibi değil, seyirciyi, yarışmacıları gönderip çekimi iptal etmişler. Gökhan’la Yıldız’ın arasındaki tartışma kuliste bile sürmüş.

Son Güncelleme: 14.10.2017 00:18

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292