12 Haziran 2017 Pazartesi 18:42
Survivor Adem-Sabriye ikilisini neden bu kadar çok sevdik?

1 DOĞAL KOMİKLER
Sabriye ve Adem, seneye yapılacak All Star’da gözlerimizin arayacağı iki yarışmacı. Başlarda herkesin koştuğu parkuru yürüyerek bitirebilen Sabriye’nin son zamanlarda oyun alması hoşumuza gidiyor. Doğal komik kendisi... Bu doğallığının kazandırdığını fark ettiğinden, zaten zayıf olan otokontrol mekanizmasını kullanmayı iyice bıraktı. Bu yüzden “Doğal rolü yapıyor” diyenlere soruyoruz; Sabriye’de öyle bir rol yeteneği var mı sizce? Artık iyiden iyiye takımın maskotu gibi takılıyor. Ünlüler zaten güçlü olduğundan 1-2 oyun alsa yetiyor. O yüzden Sabriye’ye fazla ilişilmiyor. Adem ise Sabriye’nin her türlü şakasına ortak oluyor. Bazen saçmalamalarını sineye çekiyor, bazen ise arkadaşının aklına uyup birlikte geyiğin dibine vuruyorlar.

2 ADEM’İN SÜREKLİ SABRİYE’Yİ İDARE ETMESİ
Bazılarınız “Sabriye, Adem'in başını yedi” diye düşünüyor; biliyoruz. Parkuru anlayamıyor, çoğu zaman anlayanların anlattıklarını dinlemiyor, dinlese bile yapamıyor! Bir noktada bütün takım arkadaşları buna tepki gösterir, Sabriye’yi aşağılarken; Adem hep onun tarafında olup Sabriye’yi korudu, kolladı. Bu da en başından beri gönlümüzü fetheden bir yaklaşımdı.

3 HERKES ONLARA UYUZ OLUYOR, ONLAR BİRBİRLERİNDEN DESTEK ALIYOR
Bu aralar özellikle de Elif’in Sabriye ve Adem’e bir gıcıklığı var, sebebini çözemedik. Halbuki Elif, o adaya gitmiş en oturaklı kadınlardan biri. Hele kalan üçlünün arasında açık farkla en iyisi! Yarışı da iyi. Ama sürekli “Adem şöyle, Sabriye şu bu” demesi garip kaçıyor. Seyirciye de yersiz geliyor. Halbuki haklarında gereksiz konuşmak sadece kitlelerini uyarıp diri tutmaya yarıyor! Galiba Elif, Sabriye'yle yarışa yarışa kendini Nagihan sanmaya başladı. Sabriye'ye attığı farkın iki katını Sema kendisine atıyor, farkında değil…

4 ADEM, SABRİYE İÇİN POTAYA GİRDİ
Adem sürekli Sabriye’yi korumanın yarattığı stres ve Ogeday karşısında zorlanması sebebiyle artık tükenme aşamasına geldi.  Fantastik dörtlüye gidip Sabriye'yi kurtarmak için işbirliği yapma teklifinde bulundu. Sabriye için potaya çıkıp risk aldı.  İşte gerçek dostluk!

5 BİRBİRLERİNE YOLDAŞ OLDULAR
Adem Survivor'ın ilk kısmında çok iyi bir sınav verdi. Gerilim yaratan taraf değil, kendisine saldıranlara karşı kontrollü püskürtme uygulayan taraftı. Sabriye'ye mobbing’e varan baskılar yapıldığında ona yoldaş olması, karakterini daha da sevdirdi.

6 SIFIR STRATEJİ, SIFIR PLAN-PROGRAM!
Adem bu yarışmada biraz da saflığının kurbanı oldu diyebiliriz. Survivor’ı kazanmak için biraz da kurnaz davranmak gerekiyor ne yazık ki. Olayları doğru yorumlayıp birleşmeden sonra Sabriye ile arasına bir mesafe koysaydı şu an daha iyi bir konumda olabilirdi... Ama o arkadaşını satmadı!

UNUTAMADIĞIMIZ ANLAR VE SÖZLER
Alp Kırşan, Sabriye’ye "Adadan gidince en çok neyi özleyeceksin?" diye sorduğunda, Sabriye'nin öyle cevap veremeden kalınca, Sema'nın atlayıp "Adeeeeem!" diye gülerek bağırması :)

Sabriye:  Adem şu varilden biraz hızlı geç.

Adem:- Tamam Sabriye Hocam tamam.

***

"Sabriye sendeki nasibin yarısı bende olsa iki dünya kupası, bir avrupa şampiyonluğumuz vardı ülkecek." // Serhat Akın

***

Sabriye: Parkurlarda korkuyorum vücuduma bir şey olacak diye, ben vücudumla para kazanıyorum.

Adem (gülerek): Biz neremizle para kazanıyoruz? Sanki fotomodelsin, ben yüzümle para kazanıyorum der gibi :)))

Kaynak: Milliyet

Son Güncelleme: 12.06.2017 18:43

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434