11 Şubat 2017 Cumartesi 19:41
Akçay Ateş Püskürdü!

Mustafa Reşit Akçay alınan mağlubiyet sonrası bir mensuplarına açıklamalar da bulundu. Akçay açıklamarda mağlubiyete ve hakkında çıkan istifa haberlerine değindi.

Akçay açıklamarında;

''Futbol adına çok adım atıyoruz. Allah nasibi bu yönde kesiyorsa bir şey diyemem. Şansa hazırlıklı beyinden yanadır. Oyuncularımı taraftarımı kutluyorum. Tüm yenildiğimiz maçlara bakıyorum hep iyiyiz fakat bir pozisyonda gol yiyoruz maç öyle bitiyor. Garip değil sizce.  Fakat burada yenildik diye karalar bağlamamak lazım. Hafta içi Avrupa maçımız var ona odaklanmamız lazım.

Trabzon basınında çıkan istifa haberine Akçay sert tepki gösterdi.

Ben ekmek yediğim kaba tükürmem. Hiç bir zamanda tükürmedim. Paraya arabaya minnet etmem. 32 yıldır mücadele ediyorum edeceğimde. Kaçtım mı ben. Sadece o kulübün benden yana bir sıkıntısı varsa önünü açıyorum. Birileri yazıyor Trabzon’da istifa edecek diye. Kaçıyor muyum ben, kaçtım mı? Ben Trabzon'dan 1000 km ötedeyim ta Trabzon’dan beni eleştiriyor. Sen Trabzonspor’u takip et beni bırak. Ben eğitim almış bir çok dalda eğitim almış bir insanım. İnsanlar düzgün konuşmasını bilmeli. Ölçüyü kaçırmamak lazım'' sözlerini dile getirdi.

Son Güncelleme: 11.02.2017 20:10

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol