26 Kasım 2016 Cumartesi 13:35
Amatör küme’den Trabzonspor’a öneri
“SPOR KULÜPLERİNİN YANINDAYIZ”
Kırmızı-beyazlı ekip önce Trabzonspor Kulübü’nü ve ardından ASKF yönetimini ziyaret etti. Çarşıbaşı Belediyespor’u Asbaşkan Ahmet Çubukçu, yöneticiler Özer Bayraktar, Orhan İlarslan, Adem Beder ve Ali Rıza Egemen karşıladı. Trabzon’un futbol paydaşlarının birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade eden Asbaşkan Ahmet Çubukçu,  “Spor kulüplerimizin her zaman yanındayız. İşiniz bizden daha zor biliyoruz. Size yeni görevinizde başarılar dileriz” dedi.

“TRABZONSPOR’A OYUNCU KAZANDIRIYORUZ”
Ziyarette konuşan Çarşıbaşı Belediyespor Başkanı Onur Kobya, “Çarşıbaşı İlçemiz her zaman sporcusuyla, futbolcusuyla adını Trabzonspor tarihine yazdırmış önemli bir yere sahiptir. Arkadaşlarımızla bu misyonu en iyi şekilde taşıyacağımıza inanıyoruz. Amacımız başarılı oyuncularımızı yetiştirip kentimizin göz bebeği Trabzonspor’a hazırlamaktır” diye konuştu. Ziyarette en dikkat çekici öneri ise Çarşıbaşılı yönetici Mehmet Sevgi’den geldi. Sevgi, Trabzonspor her ay bir kez bir ilçede idman yaparsa futbol adına güzel gelişmeler olacağına inandıklarını belirterek, gençlerin de büyük ilgisini çekeceğini söyledi.

“TEK VÜCUT OLUN”
 Trabzonspor ziyaretinin ardından ASKF’yi ziyaret eden Çarşıbaşı Belediyespor yöneticileri, önerileri sundu. Trabzon futboluna katkı yapacak projelerini paylaştı. ASKF Başkanı Cahit Erdem de, “Sizi böyle kalabalık görmek bizi mutlu etti. Hep böyle birlikte tek vücut olun. Genç bir ekipsiniz ama çok başarılısınız. Sizi tebrik ediyorum. Biz Trabzon futbolu adına önemli işlere imza atmak istiyoruz. Sizin gibi genç ekiplere ihtiyacımız var. Bakın biz Trabzonspor’a 5-6 proje sunduk, haber bekliyoruz. ASKF olarak birlikte Trabzon ve Türk futboluna güzel işlere imza atacağımızı düşünüyoruz. Yolunuz açık olsun” dedi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434