07 Ekim 2016 Cuma 04:25
Fatih Terim: Sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum
Terim, günlerdir gündemden düşmeyen sözleşme detaylarıyla ilgili olarak, "Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum! Kim ne yazdıysa benim haberim yok! Yıldırım Demirören'e sorabilirsiniz. Hayatımda hiç tazminat almadım. Tazminat da koymadım. Benim hayatımda hiç gizlim yok. Söylediklerimin hepsini teyit ettirebilirsiniz." dedi.

Terim'in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

"Başlangıcımız iyi olmadı ama ne kadar olaylardan sıyırmaya çalışsak demek ki maç öncesi olaylardan etkilendiler. Çok kötü bir oyun. Başka bir izah tarzı yok. Kendi sahanızda böyle bir seyirciyle iyi başlayamıyorsanız... Konya seyircisine teşekkür ediyorum."

SKORDAN MEMNUN DEĞİLİZ

"Böyle kötü bir başlangıç beklemiyordum ilk 45 dakika için. Düşünüyorum, düşünüyorum... Özellikle birkaç oyuncumuzun milli takımda yaşanan olaylardan etkilendiği görülüyor. İkinci yarı giren arkadaşlarımız baya iyi koştular ve iyi mücadele ettiler ama skordan memnun değiliz."

HAKAN ÇALHANOĞLU DA OLAYLARDAN ETKİLENMİŞ

"Görünen o ki Hakan Çalhanoğlu da olaylardan etkilenmiş. Biz uzak tutmaya çalışıyoruz ancak olmuyor demek ki. İkinci yarı değişiklikleri yaparken bir çoğunun yüzünde o ifadeyi görüyorsunuz. Oyuncularınızı tanıdığınız için üzülüyorsunuz ama oyun da devam ediyor. Gençler, bazıları kaldıramayabiliyor bunu. Yapılacak bir şey yok. Sadece aklı selime davet ediyoruz. Futbol dışı olayların milli takıma yansımaması lazım aslında fakat maalesef öyle olmuyor."

 TESELLİMİZ GENÇLERİN BİZİ MUTLU ETMESİ

"Çok klişe ama söylemek zorundayım. Daha çok maç var. Sekiz maç var. Çok şey değişir. Kaybetmemek önemli. Kazanamamak da bir o kadar bizim adımıza üzücü. Bugünkü tek tesellimiz bazı gençlerimizin bizi çok mutlu etmesi. Tüm takımın 2-0'dan sonraki baş kaldırışı da bizim adımıza sevindirici. Olaya bu pozitif yönden bakmak lazım. Birçoğu genç ve yeni milli oluyorlar. Savaşacaklar ve savaşan bir takım ortaya çıkacak diye düşünüyorum ben."

Son Güncelleme: 07.10.2016 02:52

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434