16 Kasım 2016 Çarşamba 18:31
Rıdvan Dilmen'den Terim ve Arda için flaş sözler
Fatih Terim'in "Kadroya aldım ama içime sinmedi" sözlerini değerlendiren Dilmen, "Ben, Arda Turan'ın yerinde olsam sabaha kadar uyuyamam" dedi. Terim ile Arda krizinin bir an önce çözülmesi gerektiğini ifade eden Dilmen, Mart ayındaki A Milli Takım maçlarına kadar krizin çözülmemesi durumunda Terim ya da Arda'nın takımda olmaması gerektiğini vurguladı.
 
"TERİM'E İÇİME SİNMİYORUM DERSE NE OLUR?"
Arda ile Terim'in aynı anda milli takımda olmaması gerektiğini ifade eden Dilmen, "Ben eski milli takım sporcusu olarak Mart ayında Fatih Terim ile Arda Turan'ı asla bu durumda istemiyorum, isterse 8 tane atsınlar. Böyle bir şey yok. İçine sindirdiği anda hepimiz Arda Turan ve Fatih Terim'i destekleyeceğiz." 
"Fatih Terim'i gördüğümüz anda büyüğümüzdür ellerinden öpeceğiz, Arda Turan'ı gözlerinden öpeceğiz. Fatih hoca, Arda Turan'ı A Milli Takım'a almamasından daha kötü bir şey yaptı. Hoca yanlış anlaşılabilir. Hoca, almayabilir, beğenmeyebilir. Hocanın açıklayamacağı, mezara götüreceği sırlar da vardır. Hocanın en son cümlesinden sonra, Terim'in içime sindi cümlesini duymadıktan sonra Terim ile Arda'yı aynı anda milli takımda görmek istemiyorum." 
"Hoca hala maçtan sonra içime sinmeden alıyorum diyorsa, milli takımda ikisinden biri olmamalı. Bu şekilde hem Fatih hoca hem de oyuncular milli takıma zarar verir. Federasyon başkanı, Fatih Terim ile içime sinmeden çalışıyorum derse hocam ne yapar? Alır başını gider, bu kadar" şeklinde konuştu.
 
"BİRİSİ BANA İÇİME SİNMEDİ DERSE, GİDERİM"
Arda Turan'ın yerinde olsa Terim'in açıklamasının ardından sabaha kadar uyuyamayacağını vurgulayan Dilmen, "Bir barış sağlandı ancak sıkıntılı bir süreç. Süreç malum, Fransa'dan sonra alınan kararlar var. Fatih hoca teknik değil dedi, federasyon başkanı teknik dedi. Ne oldu da Terim aldı? Kadro açıklanmadan önce Arda Turan ile konuştuğumda, "Geliyorum hocam dedi, Emre ağabey sağolsun aradılar, hocayla beraber halletik" dedi. Ben bunu biliyordum ama dile getirmedim." 


"Bir gün sonra dile getirdim. Emre ile Terim'in ilişkileri çok iyi. Hoca Volkan Demirel için de durumu toparladı. Emre, Volkan için de konuşsaydı, Volkan Demirel de gelecek miydi? Fatih hocanın ve Arda ile arkadaşlarının halletmesi gereken şeyler var, hocanın son cümlesi içime sinmedim oldu, bu olacak iş değil." 
"Bana birisi Rıdvan Dilmen ile çalışıyorum ama içime sinmedi derse o gün bırakırım. Hoca bunu Trump'a mı söyledi, Obama'ya mı söyledi. Söylediği kişiler belli. Hocanın açıklaması talihsiz bir açıklamadır ama ben Arda Turan olsam sabaha kadar uyuyamam" dedi.
 
 
Son Güncelleme: 16.11.2016 19:38

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292