26 Kasım 2016 Cumartesi 17:17
AK Parti Gençlik Kolları'ndan  teröre destek olan Avrupa ülkelerini protesto yürüyüşü!
Trabzon AK Parti Gençlik Kolları  teröre destek olan Avrupa ülkelerini protesto yürüyüşü düzenledi. Yüzlerce vatandaş Trabzon Kunduracılar Caddesinde bir araya gelip Meydan Parkına kadar ıslık ve sloganlarla yürüdüler. Yürüyüşün ardından basın açıklaması yapan gruba Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'te katıldı.

Grup adına konuşan AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz toplanmalarının amacının Avrupa'nın ikiyüzlülüğünü protesto etmek olduğunu belirrtti. Yılmaz "Bugün burada her fırsatta insan haklarından, adaletten ve hoşgörüden bahseden ama bu değer yargılarını sadece kendi amaçlarını doğrultusunda kullanan Avrupa ülkelerinin aymazlığını eleştirmek amacıyla toplandık. Bugün burada terörle mücadele diyen fakat Avrupa'da terör örgütünün ajanlarını besleyen, onlara kucak açan ve adeta onlara taktik veren Avrupan'ın terör örgütleriyle olan ilişkisini protesto etmek amacıyla toplandık" dedi.MİLLETİMİZİN ÜSTÜN ZEKA VE AHLAKIYLA DALGA GEÇİYORLAR

Yılmaz "Bugün cumhurbaşkanımızında ifade ettiği gibi 'Almanya'da, Fransa'da, İsveç'te, Hollanda'da terör örgütünün ajanları cirit atıyor' terör örgütleri Avrupa ülkelerinde kendilerine meşru zemin buluyor, yardım topluyor, Türkiye alehtarı ve aziz milletimiz alehtarı propaganda yapıyor. Terör örgütlerine her türlü desteği veren ve insanlığa karşı sayısız suç dosyaları bulunan kendi içinde dahi hesaplaşamayan Avurpa ülkeleri bugün Türkiye'nin tamamen meşru zemin üzerinde yürüttüğü terörle mücadelesini sorguluyor, kendi basit köhne aklınca Türkiye'ye samimiyet testleri yapmaya kalkıyor, bu bağlamda Avrupa parlementonsun da Türkiye'nin üyelik müzakerelerini, sorguluyorlar. Adeta aziz milletimizin üstün zeka ve ahlakıyla dalga geçiyorlar." dedi.

Yılmaz Avrupa'ya " Avrupalı olmak yanı başında Bosna'da, Serebenitsa'da kadın ve çocuk demeden katliam olurken sessiz kalmak mı?" dedi. AVRUPA TERÖRİSTLERİ TESLİM ETMELİDİR

Halim Yılmaz Avrupa'nın samimiyet testinden geçtiğini söyleyip " Avrupa ülkeleri biran önce PKK, PYD, YPG ve FETÖ gibi terör örgütlerine ve unsurlarına verdiği desteği bitirmelidir. Türkiye devletinin dosyalarla ve delillerle kendilerinden istediği teröristleri Türk yargısına teslim etmelidir" dedi.
Son Güncelleme: 26.11.2016 17:32

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434