10 Temmuz 2017 Pazartesi 09:11
Arsin At Çiftliğinden anlamlı etkinlik

Umut ve Yaşam Derneği 60 kişilik hasta ve yakınlarını Trabzon’daki Arsin at çiftliğine getirerek rüya gibi bir gün geçirmelerini sağladı. Organizasyona Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen,  Türkiye Gençlik Konseyi Trabzon Teşkilat başkanı Emre Budak, Arsin Belediye Başkan Yardımcısı Farabi Hacıhasanoğlu katılım sağlarken, hayırsever bir kişide çocuklara kıyafet yardımı yaptı.

Arsin Merkeze 10 km mesafede Karaca mevkiinde nefis doğa harikası içinde ailenizle her türlü aktiviteyi yapabileceğiniz Arsin At Çiftliği tarafından düzenlenen anmalı etkinliğe Umut ve Yaşam Derneği gönüllüleri eşlik etti.

“ÇOCUKLAR İÇİN UMUT VE YAŞAM OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr. Nimet Baki etkinlikte öncülük yapan, Arsin At Çiftliği İşletmecisi Remzi Arslan’a teşekkür ederek şunları söyledi: “Çocuklarımız için her zaman olduğu  gibi moral ve motivasyon açısından bu tarz etkinliklere önem veriyoruz. Arsin At Çiftliği İşletmecisi Remzi Arslan’a, çalışanlara, Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen’e ,  Türkiye Gençlik Konseyi Trabzon Teşkilat başkanı Emre Budak’a ve dernek gönüllerine katılımlarından ötürü teşekkür ederim. Ayrıca çocuklarımıza ayakkabı ve eşofman temini eden yardımsever arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Çocuklar için umut ve yaşam olmaya devam edeceğiz.” Şeklinde ifadelerine yer verdi.

“TARİFİ OLMAYAN MUTLULUK...”
Organizasyon için umut ve yaşam derneğinin yönetim kurulu başkanı Dr. Nimet Baki’ye teşekkür ederek duygularını paylaşan Fatma Coşkun Kurt, “Nimet hoca mücadele ettiğimiz yolda hiç bizi yalnız bırakmadı. Kendisine minnettarız. Mutlu etmek için çeşitli etkinlikler yapan Nimet hoca bugünde çocuklarımızın yüzünü güldürdü. Çocuklarımızın heyecanı anlatılamaz. Tarifi olmayan bugünü yaşatan Umut ve Yaşam Derneği’ne sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARI HAYATTA TUTMAK, ONLARA YAŞAM VERMEK BİZİM ELİMİZDE”
Lösemili ve kanser hastası çocuklara güzel bir gün yaşatmak istediklerini belirten Arsin At Çiftliği’nde görevli At Antrenörü Ramazan Yiğit, etkinliği Umut ve Yaşam Derneği gönülleri ile organize ettiklerini ifade etti. Yiğit, “Bizim için her çocuğun yeri ve önemi ayrı. Fakat bu çocukları hayatta tutmak, onlara yaşam vermek bizim elimizde. Manevi destek için bu tür bir etkinlik düzenlemek istedik. Çocuklar çok mutlu oldular. İnşallah yine onlarla güzel günler için bir araya geliriz” dedi.

At binerek gezinti yapan çocukların şen kahkahaları herkesi mutlu etti. Sonrasında birlikte yemek yendi ve sohbet edildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292