16 Kasım 2016 Çarşamba 11:30
Başkan Sağıroğlu muhtarları dinledi
2017 yılı yatırımları için The Pearl Otel’de muhtarların istek ve sıkıntıları dinleyen Başkan Sağıroğlu, “Biz birlikte büyük bir aileyiz. Yomra ilçemizin sınırlarını oluşturan 25 mahallenin tümü bizim için önemli. Bizim için, Tepeköy Mahallesi neyse, Çamlıyurt ya da Pınarlı mahallesi de aynısıdır. Bizler birlikte ne yaparsak millet için yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.


Muhtarların hizmet öncüleri olduğunu ifade eden başkan Sağıroğlu“13 yıldır hedefimiz belli. Biz doğru yolda, doğru hedefte ve doğru uygulamalar ile yolumuza devam ediyoruz. Bunu da en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyorum. Sizler bizim hizmet öncülerimizsiniz. Sizlerden gelecek olan taleplerle vatandaşımıza hizmet gidiyor. Bizimde amacımız işbirliği içinde mahallelerimize hizmeti ulaştırmak. Şuana kadar yaptığımız çalışmalarla birlikte bize ait ana arterlerimizde eksik bir çalışmamız yok. Asfaltlama ve betonlamada rekor çalışmalar yaparak diğer ilçelerimizden farklı olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Bizler bugüne kadar yapılamaz denilen çalışmaları yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  
Yomra Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Gençtürk ise Başkan Sağıroğlu’na teşekkür ederek, “Başkanımızın bizlerle sık sık bir araya gelip istişarelerde bulunmasını takdirle karşılıyoruz. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292