16 Haziran 2017 Cuma 21:42
Başkan Sağıroğlu Şimşek'in Yemeğine Katıldı

Trabzon’un Yomra ilçesi Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Demokrat Parti Eski İlçe Başkanı Yomra’lı İşadamı Haydar Şimşek’in düzenlediği iftar yemeğine katıldı.

Özdemir Kasap’ta düzenlenen iftar yemeğine Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nun yanı sıra Ak Parti Yomra ilçe Başkanı Mustafa Pehlivan, Kaşüstü eski belediye Başkanı Mustafa Çam, Yomra Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Binay, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli misafir katıldı.

Yemekte açılış konuşması yapan Demokrat Parti Eski İlçe Başkanı Yomra’lı İşadamı Haydar Şimşek geleneksel hale getirdikleri iftar yemeklerinin bu yıl 3.’sünü düzenlediklerini belirterek, “ Bizleri yalnız bırakmayarak iftarımıza katılım gösteren tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise, “Allah hepimizin tuttuğu oruçları kabul etsin. Böyle bir organizasyonla bizleri bir araya getiren kardeşim Haydar Şimşek’e çok teşekkür ediyorum. Allah niyetini kabul eylesin” dedi. Yomra Belediyesi olarak eğitimde, sağlıkta ve sporda marka bir ilçe olduklarının altını çizen Başkan Sağıroğlu, “ Trabzon’un parlayan yıldızıyız. Ekip arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden sizlere hizmet ediyoruz. Hiçbir sıkıntımız yok. Mega projelerimizi yavaş yavaş hayata geçiriyoruz. Bunun ilk örneğini eski oymalı caddesinde gerçekleştireceğimiz kentsel dönüşüm projemizle birlikte yaptık. Yıkımları gerçekleştiriyoruz. Binalarını boşaltmayan vatandaşlarımıza bayrama kadar izin verdik. Kararlı bir şekilde yıkımları gerçekleştirip TOKİ tarihinde ilk olan projemizi hayata geçireceğiz. Bunun yanı sıra sosyal donatı alanları oluşturacağımız dolgu sahamızla ilgili olarak ta sondaj çalışmalarını bitirdik. Büyük çed raporunu beklemekteyiz. Onda da bir sıkıntı yok son sürat devam ediyoruz. Pazar yerimizde yapacağımız kent meydanıyla ilgili olarak ta acele kamulaştırmaları hak sahiplerine ulaştırdık. Proje çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Projelerimiz bunlarla sınırlı değil. Biz Yomra belediyesi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. Durmadan yorulmadan da sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434