30 Kasım 2016 Çarşamba 14:59
CHP’li Başkan’dan Cumhurbaşkanı’na ağır eleştiriler…

“Müslüman Kardeşlerin oyununa mı geldiniz?”
Recep Arslantürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Suriye’ye Esed’i yıkmak için girdik” açıklamaları üzerine, sosyal medya üzerinden yaptığı bir dizi eleştiri ile cevap verdi.. Recep Arslantürk, “Suriye’ye Esed’i yıkmak için gitmişsiniz.  PKK -  PYD bahanenizmiş. O mültecilerin ülkelerinden kovulmasına katkınız olmuş demek ki. O parayı öderken millete sordunuz mu? Kimin hakkını kime ödediniz. O insanların mülteci olmasına neden alet oldunuz. Müslüman Kardeşlerin oyununa mı geldiniz.? Ne hakkınız vardı buna.” Dedi.

“Yorulduysanız bırakın..”
Arslantürk, 15 Temmuz sürecinin iyi anlatılamadığına da değinerek, “15 Temmuz’u siz samimi olarak kendi insanınıza anlatabildiniz mi?, İnandırabildiniz mi ki?  Avrupalı da inansın. Demokrasi; hukuk dışı, adalet dışı, keyfi uygulamalar ile mi korunur.? At izi, it izi demediniz mi? İçeride esiyor dışarda yalvarıyorsunuz . Ülkemizi ne hale getirdiniz. Yazıklar olsun. Hani Şanghay beşlisi mi? Altılısı mı?  Ne oldu. Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmayacak mı? Allah aşkına. Yorulduysanız bırakın.” Diye konuştu.

“ Sizlere vallahi acıyorum..”
Eleştirilerine, “ Sürekli mazeret, mazeret. İnsanları bıktırdığınızı görmüyor musunuz.? Huzurun olmadığını görmüyor musunuz.? İçimizin karardığını görmüyor musunuz.?”  diye devam eden Recep Arslantürk, sosyal medya üzerinden paylaştığı yazısını şöyle tamamladı: “Sizlere vallahi acıyorum. Avrupalı’ya karşı çaresizliğinize, teslimiyetinize acıyorum. Hırsınıza nefsinize esir oldunuz. Bu milletin size yapacağı en büyük iyiliğin sizi sandığa ilk gelecek sandığa gömmek olduğunu eminim en az biz kadar siz de içten istiyorsunuz.. Gelin bu ülkeyi ve insanını şahsi ikballerimizden üstün tutalım.. Huzur gelsin, Büyük Türk Milletinin yüzü gülsün…”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol