07 Ekim 2016 Cuma 19:53
“Çılgın Trabzonlu İsveç'te  PKK çadırını kaldırttı!”
Haber: Halim Gökhan Keskin

İsveç’in Başkenti Stockholm’de şehrin en işlek meydanı olan  Medborgarplatsen’de terör örgütü PKK’nın paçavrasını ve terör örgütü lideri Abdullah Öcalan’ın posterlerini kullanarak çadır kuran PKK’lılara Trabzon’da yaşayan Gümüşhaneli Abdullah Özer tepki gösterdi. İsveç’e bir TIR firmasının lansmanı için giden Özer, lansman sonrası Stockholm’de dolaşırken gördüğü manzara karşısında tepkisiz kalmadı. Trabzon’dayken birçok kez Doğu ve Güneydoğu’ya özel harekatçılara ve askerlere desteğe giden Özer bu sefer milliyetçiliğini Avrupa’da gösterdi. Bilindiği üzere İsveç’te birçok kez PKK çadırı kurulmuş ve ülkemizden de tepkiler dile gelmişti. 

TÜRK BAYRAĞINI GETİRDİ 
Olayı TrabzonHabercisi.com’a anlatan UND Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti Trabzon eski İl Yöneticisi Özer, “Burada lansman için yani işimiz için bulunuyorduk. İşimiz bitincede arkadaşlarla biraz gezelim dedik fakat bir anda beynime kan geldi. Terör örgütü PKK’nın paçavraları ve o bebek katili soysuzun posterini görünce direk tepkimi gösterdim. Epey bir tartışma yaşadık ve sonrasında kaldığım otele koşarak gittim yanımdan ayırmadığım Türk Bayrağımızı ve Başkomutanımız için hazırlatmış olduğum afişi aldım o bölgeye geri döndüm. Fakat geldiğimde müdahale etmiş yetkililer ve kaldırmışlardı.” 

HER TÜRK VATANDAŞI BUNU YAPARDI 
Özer açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Onların kalktığı bölgede ben de Türk Bayrağımızı açtım ve Başkomutanımızın olduğu afişi oradaki direğe yapıştırdım. Bizim için Vatan ve Reis sevgisi sınır tanımaz. Bu soysuz çakalları da nerede görsek tepkimizi koyarız. Bunlar burada propagandalarını yapmaya çalışıyor birçok kez duymuştum İsveç’te orada burada yani Avrupa ülkelerinde olduğunu fakat böyle canlı canlı görünce bir Türk olarak içime sindiremedim ve her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının göstereceği tepkiyi gösterdim. Yarın bu soysuzlar burada eylem yapacaklarmış ben buradaki bütün direklere ‘Seni sevduğumuzu dünyalara bıldurduk’ yazan ve Cumhurbaşkanımızın fotoğrafı olduğu afişleri de astım.” 

İşte olay yerinde öncesi ve sonrası fotoğraflar:İsveç'te bundan önceki yıllarda da PKK çadırı açılmıştı işte fotoğrafı: 
 
Son Güncelleme: 12.10.2016 16:37

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434