21 Kasım 2016 Pazartesi 11:42
Epilasyon olayında yeni gelişme!
Trabzon’da insanlara döner bıçağıyla saldıran kişiyi etkisiz hale getirmek için silahını ateşleyen ve kurşun sekmesi nedeniyle bazı kişilerin hafif şekilde yaralanmasına neden olan Şeniz Dervişoğlu’nun tahliyesi bekleniyor.
İnsanlara zarar verecek kişiyi etkisiz hale getirmek istediği sırada yaralandıklarını öğrenenler, savcıya şikayetçi olmadıklarım söyledi.

ARKADAŞINI KURTARMAK İSTEDİ
Olay şöyle gelişmişti: Trabzon’un Kemer-kaya Mahallesi Sanat Sokağı’nda bir yakım ile j birlikte yemek yiyen Yalıspor Kulübü Başkanı Şeniz Dervişoğlu, sokaktan gelen sesler üzerine dışarı çıktı. Bu sırada elinde döner bıçağı bulunan bir kişinin etrafa saldırdığını gören Dervişoğlu, saldırganı etkisiz hale getirmek için yere bir el ateş etti. Bu sırada seken mermi çekirdeği parçalan sokakta bulunan bazı kişilerinin ayağına isabet etti. Şeniz Dervişoğlu, yaralama suçundan tutuklandı.

YARALILAR ŞİKAYETÇİ OLMADILAR
Döner bıçağıyla saldıran kişiyi etkisiz hale getirmek istediği sırada yaralandıklarını öğrenen yaralılar, şikayetçi olmadıklarını söyledi. Olaydan sonra yaralama suçundan tutuklanan Dervişoğlu’nun tutuksuz yargılanması bekleniyor. Bu arada Dervişoğlu’nun avukatlarının tutukluluk kararma itiraz edeceği öğrenildi.
Günebakış
Son Güncelleme: 21.11.2016 11:43

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292