16 Şubat 2017 Perşembe 14:46
Eski Başkan’dan Ülkücülere…

Haber: Faruk ATA

Trabzon MHP’nin önemli isimlerinden Muammer Demeli yaşamının büyük bölümünü partisine hizmet vermekle geçiren siyasetçilerden biri..

MHP’de İl Başkanlığı görevine kadar yükselen ve Devlet Bahçeli tarafından görevden alınan Muammer Demeli, partisinin bugün geldiği duruma en çok üzülenlerden… MHP içinde muhaliflerin Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye karşı başlattıkları mücadelenin içerisinde de yer alan Muammer Demeli, sosyal hesabından yaptığı paylaşımla Ülkücülere çağrıda bulundu…

“Ülkücüler gardaştır..”

Muammer Demeli yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi:

“Seçimler kazanılır, kaybedilir. Sonra hayat devam eder. Bugün kendi ağızlarıyla ifade ettikleri; gerçek terör örgütleriyle dün aynı masada oturanların, bugün ikna etmek zorunda kaldıkları halkı, o terör örgütleriyle korkutmaları trajikomik bir durumdur. YAPMAYIN! Ülkücü ülkücünün öz gardaşıdır. ‘Evet’ diyecek olan da, ‘Hayır’ diyecek olanlar da bizim gardaşlarımız, akrabalarımız, eşimiz dostumuzdur. Attığımız her adımı, tahlil etmeden atmamamız gerektiğini hatırımızdan çıkarmamamız gerekiyor. Ancak... Daima gerçekleri savunacağız. Biz takdir eden olmasa bile vicdanımıza hesap vermekten Allah’ın izniyle kurtulmuş olacağız. Tüm ülküdaşlarım, can gardaşlarım. Allaha emanet olun...”

Son Güncelleme: 16.02.2017 21:58

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292