15 Kasım 2016 Salı 10:40
Evlendi boşandı hayatı karardı

Bankaya ve eşine olan nafaka borçları yüzünden çocuklarını okula göndermeyen baba Aydın, “Böyle giderse ben hapse çocuklarım yurda girecek” diyor.

EŞİNDEN BOŞANDI

Trabzon’un Yenicuma Mahallesinde yaşayan Cüneyt Aydın ve S.Ö. 2002 yılında dünya evine girdi. Çiftin bu evliliklerinden, 11 ve 10 yaşında olan iki kızı dünyaya geldi. Aralarında anlaşmazlık çıkan çift, Trabzon’da Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı. Mahkeme, 2 çocuğun velayetini ise anne S.Ö.’ye verdi. 

İŞSİZ KALDI

İki yıldır işsiz kaldığı için çalışmayan ve nafaka ödemekte zorlanan Cüneyt Aydın ödemelerini yapamaz duruma geldi. Bu zamana kadar kredi kartları ve çevresinden aldığı borçlarla hayatını sürdüren iki kez de nafaka ödemesi yapan Aydın, şimdilerde bu borçları ödeyemediği için icra ile karşı karşıya kaldı. 

YANINA ALDI

Velayetin annede olmasına rağmen bakmadığı için çocuklarını yanına alan baba Cüneyt Aydın, “Belediye, valilik dahil çalmadık kapı bırakmadım. Kime gittiysem kapılar yüzüme kapandı. Yarın çocuklarımı para olmadığı için maalesef okula gönderemeyeceğim. Böyle giderse bu borçlar yüzünden ben hapse çocuklarım da yurda girer” diyerek isyan etti.

Karadeniz

Son Güncelleme: 15.11.2016 12:38

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol