07 Aralık 2017 Perşembe 13:29
İYİ Parti Trabzon’da Üç İlçe Daha Atanıyor

İl Başkanlığı ve Ortahisar İlçe Başkanlığı binalarının hazırlıklarında da sona gelindiği öğrenilirken Genel Başkan Meral Akşener'in açılış için birkaç ay içinde Trabzon'a geleceği ifade edildi.

BAŞKANLARIN İSMİ SAKLANIYOR...

İYİ Partinin Çaykara, Çarşıbaşı ve Köprübaşı ilçelerinde yapacağı atamaların bugün açıklanacağı öğrenilirken atanacak isimlerin sır gibi saklanması dikkatlerden kaçmadı. Atamalarda İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'la birlikte doğrudan etkili olan Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır dün konuyla ilgili soruyu yanıtlamazken ilçelerde partiye destek veren isimlerin de konudan habersiz olduğu öğrenildi.

 İL BAŞKANLIĞI HAZIRLANIYOR

 İYİ Parti İl Başkanlığı ve Ortahisar İlçe Başkanlığının binasında da fizikî çalışmalarda sona gelindiği öğrenildi. AK Parti Trabzon İl Başkanlığının hemen yanındaki iş hanının 3 katını kiralayan İYİ Parti; bir katını İl Başkanlığına, bir katını Ortahisar İlçe Başkanlığına, bir katını da büyük bir toplantı salonu yapmak üzere düzenliyor. Parti yetkilileri çalışmaların iki hafta içinde biteceğini kaydetti.

AKŞENER BİRKAÇ AYA GELEBİLİR

Çalışmaların tamamlanmasının ardından binanın hizmete başlayacağı öğrenilirken açılışın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le yapılacağı ifade edildi. Ancak Akşener'in yurt genelinde sürdürdüğü ziyaretleri birbirinden farklı noktalardaki kentlere yapması nedeniyle Trabzon ziyaretinin kısa bir süre içinde olamayacağı kaydedildi. Bilindiği üzere Akşener Mardin'i ardından Edirne'yi ve son olarak Artvin'i ziyaret etmişti.

(Günebakış)

Son Güncelleme: 07.12.2017 14:05

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol