18 Kasım 2016 Cuma 22:14
KTÜ öğrencilerinden anlamlı ikram

KTÜ Öğrenci Derneği üyesi öğrenciler, Kanuni Kampüsünde yer alan Faik Ahmet Barutçu Kütüphanesi'nde sınav haftası sebebiyle geç saatlere kadar ders çalışan öğrenci arkadaşlarına çorba ve çay ikramında bulundu.

Öğrencilerin yoğun sınav temposunda yapılan bu anlamlı etkinliğe tepkileri son derece olumluydu. Böyle etkinliklerin kampüste ilk defa KTÜ Öğrenci Derneği ile gerçekleştiğini ifade eden öğrenciler bu anlamlı etkinlik için teşekkür ettiler.

KTÜ Öğrenci Derneği Başkanı Emirhan Bostan yaptığı açıklamada şunları söyledi: Kampüs içinde öğrencileri düşünen ve bu yönde faaliyet gerçekleştiren tek yapı gururla belirtmek gerekir ki KTÜ Öğrenci Derneğidir. Vatana hizmet için çaba sarfeden öğrenci arkadaşlarımız için yaptığımız faaliyetlerimiz daha da artacaktır. Çorba ve çay ikramı ile hem öğrenci kardeşlerimizin içini ısıtmak hem de zorlu sınav sürecinde yanlarında olduğumuzu ifade etmek istedik. Bu şiarla mücadelemizi her geçen gün arttırarak vatana, millete fayda sağlamak için uğraşan öğrenci arkadaşlarımızın yanında olduğumuzu hissettirmeye devam edeceğiz" dedi.

Son Güncelleme: 19.11.2016 00:07

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol