16 Şubat 2017 Perşembe 11:41
KTÜ’de yıldızlar gecesi

Trabzon Habercisi Haber Merkezi – Haber: Halim Gökhan Keskin

KTÜ’nün yüz akı kulübümüzün geleneksel hale getirdiği ödül gecesi organizasyonu bu yılda adından çokça söz ettirecek…

KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü adına basın açıklamasında bulunun ; Osman Karasüleymanoğlu (Ktü İek Kulüp Başkanı), Rabia Yazıcı (Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter), Fadime Şahintürk (Başkan Yardımcısı), İrem Dilek (Projeler Direktörü), Serdar Obalı (Basın ve Medya) basın açıklamasında;

KTÜ MEDYA ÖDÜL GECESİ’NİN 8.Sİ DÜZENLENECEK
“Her yıl olduğu gibi bu yılda sizlerle bir arada olmak, kulübümüzün istikrarı ve siz kıymetli basın emekçilerinin bizle olan birlikteliğinin memnuniyetini yaşamak bizlere ayrı bir haz vermektedir. KTÜ’nün yüz akı kulübümüzün geleneksel hale getirdiği ödül gecesi organizasyonu bu yılda adından çokça söz ettirecek ve bu etkinlik sizlerin katkıları ile daha da güzelleşecektir. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü KTÜ Medya Ödül Gecesi’nin 8.sini bu yıl 23 Şubat Perşembe günü saat 18:00’de Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. Amacımız, Karadeniz’in incisi Türkiye’nin çimentosu merkez şehir Trabzon ile üniversite arasında köprü kurmak ve üniversite öğrencileri ile şehri bir bütün haline getirmektir.”

MARKA ŞEHİR TRABZON
“Toplamda 60 bin öğrencinin eğitim gördüğü KTÜ’nün adını sadece bölgede değil, Türkiye ve tüm dünyaya duyurarak marka şehir olan Trabzon’un en önemli markalarından biri olan KTÜ’nün tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz. Toplamda 243.895 bin kişinin,’www.iekodulgecesi.com’ sitesindeki anketlere verdikleri cevaplarla En’leri belirledik. Bu yıl da her zaman olduğu gibi rekor bir katılım gösterildi. Bu rakamlara ulaşmamız öncelikle kulübümüz sonrasında KTÜ ve Trabzon için çok sevindirici bir durumdur.”

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ KATILACAK
“Geçmiş yıllarda, Erdal Özyağcılar, Demet Akbağ, Cengiz Bozkurt, Kadir İnanır, Alişan, Erkan Petekkaya, Alper Kul, Aylin Kontente, Aydilge, Hande Erçel, Berk Atan, Güliz Ayla, Buray, Toygar Işıklı, Pera gibi ünlülerin ağırlandığı gecede, bu yılda yılın en beğenilen sanatçısı, en beğenilen oyuncusu ve unutulmazlar gibi 36 farklı kategoride ödül verilecek.  Ödül gecemizin sunuculuğunu herkesçe tanınan ve sevilen oyuncu ve sunucu Ümit İbrahim Kantarcılar gerçekleştirecektir. Gecede Feridun Düzağaç, İmera, Cem Öğretir ve çok daha fazla ünlüyü bir anda bu muhteşem gecede görebileceksiniz.

Tüm Trabzon halkını, öğrencilerimizi ve siz kıymetli basın mensuplarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.’’ Şeklinde ifadelere yer verildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol