19 Haziran 2017 Pazartesi 14:55
Ortahisar’da start verildi

Trabzon Habercisi Haber Merkezi - Trabzon’da Ortahisar İlçesi Pazarkapı mahallesinde kentsel dönüşüm alanına yapılmakta olan,  Hükümet Konağı Hizmet Binası ve Belediye Hizmet Binası için çalışmalara start verildi.

2 Haziran’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Trabzon Milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşen, temel atma töreni sonrası çalışmalara start verildi. 

Ali Türen Öztürk ve Hita Yapı Makine İnş. Tur. Otomotiv. A.Ş. iş ortaklığı ile yürütülen projede, zemin sağlamlaştırma ve hafriyat çalışmaları başlatıldı. Toplamda 39 Milyon değerindeki projenin 2019 yılının Ocak ayına kadar yetişmesi planlanıyor...

“YAŞAM ALANI OLUŞTURUYORUZ”
Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç proje hakkında yaptığı açıklamada, sadece bir proje değil de, yaşam alanı inşa ettiklerini dile getirdi.

“Şehrimize çok önemli bir yatırım kazandırıyoruz. Burada şehrimize çok önemli bir yatırım kazandırıyoruz. Her yatırımın olduğu gibi bu yatırımında bir hikayesi var. Mükemmel bir proje gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Bu proje ile sadece bir hükümet konağı ve Belediye binası yapmıyoruz. Bir yaşam alanı yapıyoruz. Projeyi üstlenen firmaların gayretli çalışması ile işçi arkadaşlarımızın gayreti ile çok ısa zamanda bu projenin hayata geçirileceğini düşünüyoruz.” Şeklinde ifadelere yer verdi.

Son Güncelleme: 19.06.2017 15:20

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434