06 Aralık 2017 Çarşamba 11:51
Pekşen, “Taraf olmak gibi lüksüm yok”

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, "Özellikle Yomra ve Ortahisar îlçe Kongrelerinde kaybeden isimlerden yanaydı." iddialarını reddederek "Beni hiç tanımayan insanlar ön seçimde beni ilk sıraya koydu, onların bu tercihlerine taraf olarak saygısızlık yapmam." dedi.

CHP'de ilçe kongreleri devam ederken CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, kongrelerde taraf olduğu yönündeki iddiaları cevaplandırdı. Pekşen, Trabzon'da taraf olmak gibi bir lüksü olmadığını belirterek iddiaları sert bir dille yalanladı. Pekşen, siyasi hayatı boyunca hiçbir zaman fulü bir duruşu olmadığını, taraf olacaksa bunu da rahatlıkla söyleyebileceğini ve tavırları ile ortaya koyabileceğini belirterek "Ama ortada tarafgirliğim yok. Ben Trabzon'da Trabzon'dan yana ve partimin çıkarlarından yana tarafım. Taraf olacaksam başarıya taraf olurum. Beni hiç tanımayan yüzlerce partili ön seçimde ilk sıraya çıkardı. Bu insanların bu tavırları ve tercihleri karşısında benim örgüt yapılanmasında taraf olmam partimin yararına değildir. Ben partimin başarılı olmasından yana tarafım." dedi.

ARTIK HEDEFLERİMİZE KİLİTLENECEĞİZ

Pekşen, örgütün birlik ve beraberlik içinde Trabzon için kilitlendiği hedeflere yürüyeceğini belirterek "îlk hedefimiz toplumun bütün kesimlerinin takdirini alacak belediye başkan adaylarımız ile büyükşehir belediyesini halkın belediyesi yapmaktır." dedi.

TRABZON'UN GÜNDEMİNİ CHP BELİRLEYECEK

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, artık yeni süreçte Trabzon'un gündemini de belirleyeceklerini belirterek "İktidarın Trabzon ile ilgili bir tek olumlu girişimi yok. Sadece vaat var. CHP olarak sokağa indik. Sokaktaki insan CHP'yi bir umut olarak gö- W. Mi ¦%     " rüyor. En erken yerel seçimlerde Türk halkı tercihini belirleyerek bu iktidardan kurtulmanın sinyalini verecek." diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol