13 Haziran 2017 Salı 20:37
Sanayici İftar'da buluştu

Trabzon Habercisi Haber Merkezi - Arsin Kaymakamı Fikret Dağı, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, DKİB Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şube Başkanı Murat Taşkın, ASKON Başkanı Yılmaz Karadeniz, MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ali Kaan, STÖ Temsilcileri, çok sayıda kurum müdürü, iş adamı, sanayici, medya mensubu ve davetlinin katıldığı iftar yemeği samimi bir ortamda gerçekleşti.

Düzenlenen iftar programına: Arsin Kaymakamı Fikret Dağ, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, DKIP BAŞKANI Ahmet Hamdi Gürdoğan, OSB Başkanı Erkut Çelebi, MÜSİAD Başkanı Ali Kaan, ve çok sayıda kurum müdürü katıldı.

Erkut Çelebi iftar öncesi yaptığı kısa konuşmasında: programa katılan herkese teşekkür ederken, afiyet olsun diyerek konuşmasını bitirdi.

Arsin OSB’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, davetlilerle tek tek tanışarak sohbet etti ve “Ramazan nedeniyle gerçekleştirdiğimiz bu birlikteliği bundan sonra sektörel olarak sürekli tekrarlayacağız. Amacımız Trabzon sanayisini daha da güçlendirmek, böylece hem bölge hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak, üretimi, dolayısıyla da istihdamı artırmaktır” dedi.

Son Güncelleme: 14.06.2017 12:45

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292