10 Temmuz 2017 Pazartesi 14:00
Trabzon'da Maganda Dehşeti!

Trabzon'dan Çaykara İlçesi Demirkapı Köyüne gitmek üzere yola çıkan aynı aileden 4 kişi, Uzungöl'de tartıştıkları bir restoranın sahibinin çalışanları tarafından yolu kesilerek linç edilmek istendi. Faruk Abanoz'un burnunun kırıldığı saldırıda, saldırganların kendilerini derede boğmaya çalıştığını ileri süren 4 kişi, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

ÜÇ ARAÇLA TAKİP ETTİLER

Ankara'dan Trabzon'a gelen Hüseyin Usta yakınları Faruk Abanoz, Dursun Ali Dinç ve Ömer Abanoz ile birlikte Demirkapı Köyüne gitmek üzere yola çıktı. Aracın şoförü Usta, Uzungöl'de yol verme yüzünden bir restoranın sahibiyle tartıştı. Tartışmanın ardından olay yerinden uzaklaşan 4 kişi, 2 km sonra fotoğraf çekilmek üzere durdu. Bu sırada restoran çalışanları, kısa sürede üç araçla takip ettikleri 4 kişinin yanına ulaştı. Araçtan inen magandalar, 4 kişilik aileye saldırdı.

SALDIRGANLARI TANIDILAR

Magandalar 4 kişiyi tekme tokat dövmeye başladı. Bir süre sonra dereye sıçrayan kavgada, 4 kişiyi hastanelik eden magandalar, dövdükleri kişilerini fotoğraflarını çektiler. Tehditler savuran magandaların olay yerinden ayrılması üzerine, 4 kişi araçlarına binerek tedavi olmak üzere hastanenin yolunu tuttu. Hüseyin Usta'nın burnunun kırıldığı saldırının ardından suç duyurusunda bulunan 4 kişi kendilerini döven ve tehdit edenlerden bazılarını isimlerini savcıya verdikleri öğrenildi.

DEREDE BOĞMAK İSTEDİLER

Hüseyin Usta, çakın tartışmada kendileri küfür eden kişinin yanında bayanlar olduğu için sessiz kaldıklarını söyledi. Usta, "Telefonla bir yerleri aradı. Biz yolumuza devam ettik. Sonra üç araç geldi. Araçtan inenler, sorgusuz sualsiz bize saldırdılar. Fotoğraflarımızı çektiler, bizi tehdit ettiler. Bir ara kavga sırasında dereye yuvarlandık, siyah takım elbiseli kişi benim kafamı suya bastırarak beni boğmak istedi. Kafamın arkasına vurdu " dedi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. Mağdurların isimlerini verdikleri F.A., Y.

Son Güncelleme: 10.07.2017 14:00

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292