14 Ekim 2016 Cuma 12:47
Trabzon'da tanesi 8260 Bin TL'den alınan mantarların son hali
Belli bir alanın araç trafiğine kapatılması için yeni teknoloji ürünleri mantarlar, maliyeti yüksek de olsa kullanım alanıyla belediyelerin ve çoğu firmanın tercihi oluyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin anlaştığı bir firmayla tanesinin 8260 TL'lik bir maliyetle 7 adet doğrudan teminle satıldıktan sonra ihalesiz 36 aya çıkarılması da soru işaretlerini beraberinde getirmişti. Aşağıda fotoğrafta görüldüğü üzere mantarların bakımsız ve kimsenin umurunda olmaması, sosyal medyadan tepki çekmeye devam ediyor.

Vatandaşların adeta isyan etme noktasına geldiği Uzun Sokak'ta ki sorunlar saymakla da bitmiyor. Akşam saatlerinde etrafa yayılan lağım kokusu mu ararsınız, gündüz vakti motorla sokağı ralli pisti yapanı mı ararsınız...

Belediyenin sadece “Şikayetler” üzerine bazı alanlarda bir şeyler yapıp düzeltmeye çalışması, amirlerin sıcak koltuklarının soğuması korkusundan meydana geliyor diye düşünüyoruz.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin yapamadığı düzenlemeler konusunda ne tepki vereceğini (Tabii ki sessiz kalacaklar) merak ediyoruz.

Sözü fazla uzatmadan; Trabzon Büyükşehir Belediyesine sadece bir tanesinin 8260 TL’ye satıldığı o mantarlar;

Son Güncelleme: 14.10.2016 20:33

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hasan 1 yıl önce

Şu an sayın belediye başkanımız AKP nin ekmeğini yiyor ve rehavete kapılmış. Umarım AKP yönetimi de görüyordur. Belediye başkanımızın hiç bir iş yapmadığını Hükümetin yaptığı projeler de olmasa Trabzon'da çivi çakılmıyor.

banner292