19 Ekim 2017 Perşembe 14:08
Trabzon’da Uluslararası sanat günleri başladı

Trabzon Habercisi Haber Merkezi - Trabzon Sanatevi tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar Belediyesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile özel sponsorların destekleriyle "9. Uluslararası Sanat Günleri' etkinlikleri başladı.

Sanat günleri etkinlikleri kapsamında, bugün Trabzon Sanatevi bahçesinde saat 13.00'da defile, defile, fotoğraf, karikatür ve şiir sergisi düzenlendi.

DEFİLE, FOTOĞRAF, KARİKATÜR VE ŞİİR SERGİSİ DEVAM EDECEK
19.00 arasında defile, fotoğraf, karikatür ve şiir sergisi ile yazar-şair Cezmi Ersöz tarafından söyleşi, saat 20.00'de de Elesa Halk Müziği Topluluğu tarafından Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Atatürk Kültür Merkezinde konser düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisinde, fotoğraf sanatçısı Leyla Emektar'ın "Fotoğrafımızda 1960'tan Günümüze" adlı sergisi açılacak. Sergi, 20 Ekim Cuma gününden itibaren sanatseverler tarafından gezilebilecek.

CEM ADRİAN KONSER VERECEK
Sanatçı Cem Adrian, Trabzon'da vereceği konserde sevenleriyle bir araya gelecek. Ülke genelinde konserlerine devam eden Cem Adrian, 20 Ekim Cuma günü saat 20.30'da Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezindeki konserde sevilen eserlerini seslendirecek.

Son Güncelleme: 19.10.2017 16:05

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434