14 Kasım 2017 Salı 14:57
Trabzonlu Dünya Şampiyonları Büyükşehir meclisinde!

Trabzon Habercisi Haber Merkezi - Kick Boks Şampiyonasında mücadele etmiş Dünya şampiyonları Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nde ağırlandı.

Trabzonumuzun ve Türkiye'nin gururu olan şampiyonlardan Survİvor yarışması ile de ün kazanan Sabriye Şengül'e Trabzon protokolü yoğun ilgi gösterdi.

Sabriye Şengül, "Genç başarılı sporcularımız var.Trabzon'da spor diyince futbol akla geliyor. manevi desteğin yanı sıra bu sporcularımızın maddi desteğe de çok ihtiyaçları var. Artık bu sporcularımızın da farkına varılması gerekiyor. Ben çok destek görmedim maddi olarak fakat bu genç ve sonradan gelecek olan sporcu kardeşlerimize destek verelim herşey futbol değil." ifadeleriyle sitemde bulundu.

Düya Üçüncüremzi Küçükcelep zor şartlar altında spor yaptık. Ben gündüzleri iş yerimde çalıştıktan sonra akşamları antrenman yapıyorum. Hepimiz büyük fedakarlıklar yaparak bu yerlere geldik" dedi.

Dünya ikincisi Nizam Turan, "13 yıldır kıck boks yaptığını ifade ederek, bu başarıları yakalamak çok güzel. Bayrağımızı Dalgalandırmak, marşımızı okutmak gurur verici" ifadelerini kullandı.

Dünya ikincisi Erdal Turan, "sizler bize destek olursanzız daha iyi yerlere geleceğiz" ifadelerini kullandı.

Wako Worl Kıckboxing şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Nagihan Kalyoncu, "Türkiyeyi temsil ederek dünya şampiyonasında bulundum. bunun için çok onurluyum. Trabzon halkını temsil etmekste aynı bir onur verici. üçüncüsünü yaşadığım şampiyonluğumda en güzel şerefim Türk Bayrağını Dalgalandırıp İstiklal Marşımızı orada okutmaktı. Bana destek olan herkese gerek yerel yönetim  ve iş adamlarına basınımıza çok tesşekkür ederim." şeklinde konuştu.

Gururlandığımız arkadaşlarımızla birlikte mecliste olmak çok mutluluk verici ifadelerine yer veren Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, "Kızımız 3. kez şampiyon oldu. Biz bunu şimdi burada tebrik ediyoruz. Bu geç kalınmışlıktır. İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil eden arkadaşlarımzın Allah yardımcıları olsun" dedi.

Son Güncelleme: 14.11.2017 15:10

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292