13 Haziran 2017 Salı 20:43
Turizm işletmecileri Akçatepe Restaurant ve Dağ Evlerinde Buluştu

Trabzon Habercisi Haber Merkezi - Trabzon Akçatepe Restaurant işletmesi ile Trabzon Holiday Homes & Villas işbirliği ile turizm sektörünün işletmecileri iftar yemeğinde bir araya gelerek ortaklaşa neler yapılabileceğini masaya yatırdılar. Turizm sezonunda tanıtım başta olmak üzere çalışmalar ve alınacak önlemlerle ilgili görüş alış verişi yapıldı.

işletmecileri Akçatepe Restaurant ve Dağ Evleri’nin işletmecileri Ali Kolot ve Selim Çelik, “Turizm temsilcilerinin yoğun katılımından memnuniyet  duyduk. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte turist sayımızın artacağından kuşkumuz yok. Ancak bölgemizin kış aylarında da ziyaretçilerini memnun edecek özellikleri mevcuttur. Bu unsurları ön plana çıkartarak kış turizmin geliştirilmesi için çalışmalar yapılmalıdır. Dışarıdan gelen yatırımcıların görüşlerini dikkate alıp vermiş olduğumuz hizmetleri kusursuz kılmayı görev bilmemiz gerekmektedir. Bu manada yapılan toplantılar bizler için çok önemli. Umarız bu tür birliktelikler sürekliliğini beraberinde getirir” ifadelerini kullandılar.

Trabzon Holiday Homes&Villas’ın işletme sahibi Faruk Kesin  ise “Dünya olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. Onun için bu tür toplantılar çok önemli. Birliğimiz beraberliğimiz için önemli olan bu davetlere gidip kardeşliğimizi pekiştirerek dayanışma ruhunu yaşatmalı, iş birliğimizi pekiştirmek zorundayız. Trabzon’a gelen yerli ve Orta Doğu menşeli kişiler bölgeyi tamamen dolaşıyor. Bunu göz önünde bulundurup bölgesel manada turizm irdelemeliyiz” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292