30 Kasım 2016 Çarşamba 11:12
Ali Sürmen’den önemli açıklamalar

Aralık ayında yapılacak olan genel kurulun ertelenmesi gerektiğini vurgulayan, Sürmen şöyle konuştu.

“TRABZONSPOR ZARAR EDİYOR”
“Yöneticiler sezon başında aldıkları ve devre arası alacakları futbolcuları ya serbest bırakıyor, ya daha ucuz bir fiyata satıyor. Zarar ediyor. Trabzonspor’un yönetimine gelenler Trabzonspor gerçeğini bilen, Trabzonspor’un dokusuna hatta Trabzon’u iyi bilen bir futbol izleme komitesi oluşturulmalı. Kurulan ekip 9 futbolcuyla hata yaptı. Eğer bir daha hata yapılırsa daha iyi niyet arayamayız.”

“ZAAF OLUŞMUŞ”
“Yöneticilik zaafı oluşmuş, ne kadar futbolcu alırsak o kadar başarılı oluruz. Bizim taraftarımızın çoğu skora yönelik başarıya bakıyor. Akliselim taraftarlarımız ise profesyonel bakış acısıyla ilk önce ekonomik boyuta bakıyor. Çünkü kulüp gelirini giderini dengelemezse batar.”

“GENEL KURULU ERTELERİM”
“Ben yönetimin yerinde olsam Aralık ayında yapılacak olan genel kurulu erteler, yılbaşından sonra yönetiminde seçileceği bir genel kurul yaparım. Yönetimin gitmesi için söylemler var, Muharrem Usta yönetiminin güçlenmesi lazım.”Trabzonspor başkanı Muharrem Usta yönetimine genel kurulu yılbaşına ertelemesini ve yıl başında seçimli genel kurul yapmasını ve yönetim kurulunun Trabzonspor’la ilgilenmesi gereken yöneticilerden oluşturmasını ifade  etti.

İşte o sözler…

Son Güncelleme: 30.11.2016 11:17

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol