15 Haziran 2017 Perşembe 18:41

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcısı Ali Uzunay çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Uzunay açıklamasında:

Trabzonspor’un 6.’lığını başarılı bulan birisi varsa bizde buluyoruz. Trabzonspor koca bir sezon geçirmiş ve içeride bir kupa almamış Avrupa’ya katılma şansı yok, ligi 6. Bitirmiş. Nasıl bir başarıdır bu, başarılıdır diyen bir insan varsa söylesin. Birileri yalan söylüyor fakat kim yalan söylüyor o anlaşılmamış.

Biz borcu devrederken 394 ile 400 arasında abi rakamla devrettik. Fakat bu arkadaşlar sürekli borcun 600-700 olduğunu söylüyorlar. Demek ki kendilerinde bir hedef koymuşlardı. Çıkacak oldukları rakamı önceden söylüyorlardı. Ya biz yalan içeriye bulunda veya şuan da ki kulübün genel müdürü bizimde çalıştığımız hesapları içeriye sunan arkadaş şuanda kendilerine rapor veriyor. Ya o yalan söylüyor ya da Başkan Muharrem Usta yalan söylüyor. Biz borcu devrettiğimiz rakam doğrudur aynı muhasebeyle onlar devam ediyorlar. Ama sürekli borcun yukarılarda olduğunu söyleyerek ne yapmaya çalışıyor yönetim onu da anlamış değiliz. Kendileri şuan da 600 – 650 milyonlardan bahsediyorlar

Bu 200 -250 milyonlarla ne yaptılar bir sezonda. Aldıkları futbolcular ortada. Takımın başarısı ortada. Sonuçlar ortada. İnsan bir şeyi eleştirirken tabi ki bizim zamanımızda da çok büyük yanlışlıklar oldu. Fakat düzletme adına gelen şuan da ki arkadaşlarımız emin olun bizim dönemimizden daha kötü yönetiyorlar Trabzonspor’u.'' ifadelerine yer verdi.

Son Güncelleme: 15.06.2017 18:57

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292