11 Ekim 2016 Salı 18:57
Başkan Adayı Hekimoğlu'ndan Robben bombası
Trabzonspor Başkan Adaylarından ve son seçimlerde Muharrem Usta’ya az farkla seçimi kaybeden Celil Hekimoğlu,  Mercan FM'de soruları yanıtladı. Burada bomba açıklamalar yapan Hekimoğlu, bordo-mavilileri başkanı olsaydı, Robben için transfer girişiminde bulunacağını açıkladı...

Hekimoğlu, “Organizasyon eksikliği var. Formalar her şekilde gurbetçiler gelmeden bitmesi gerekiyordu. Çünkü en çok formayı gurbetçi alır. Gurbetçi 3 tane 5 tane alır. Sen onlara forma veremezsen olmaz bu iş. Eğer gurbetçilere yetişseydi en az 50 bin satılırdı. Şimdi iş bize kaldı. Burada yaşayanlarda” dedi.


Uçaklı kombineye de değinen Hekimoğlu, şu şekilde devam etti:
“Uçaklı kombine hani nerede... Ne uçan var ne tutan var. Ben seçim zamanı İstanbul’a gider gelirdim. Bana çok taraftar söylerdi. Uçak kombinesi olsun uçağı biz dolduracağız. Bakıyorum şuan da dolduramadılar.

ROBBEN BOMBASI...
Hekimoğlu, bir ilki de açıklayarak Başkan olsaydı, Bayern Münih’de forma giyen,  Roben için çalışmalarda bulunacağını açıkladı. Hekimoğlu, “Burada ilk defa açıklıyorum. Ben başkan olsam almak istediğim oyuncu Arjan Robbendi.. Bana diyorlar ki Celil Hekimoğlu yerelci.. Benim takımımda Mustafa Yumlu’lar, Zeki’ler oynayacaktı ama Robben’lerde oynayacaktı. Trabzonspor, Trabzon’dan uzaklaştı. Yönetim burada olmalı. İcra heyeti burada olmalı. Trabzonspor’un santraforu Suk olmamalı. N’doye üzerinde ısrar edilmeli” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292