16 Ekim 2016 Pazar 10:04
“Bu bir inanç meselesi…”
Haber: Faruk ATA

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan Trabzonspor, yakında açılacak olan Akyazı stadı kombine biletlerinin satışı için taraftarları etkilemek için kentin büyük bir bölümündeki billboardları kiraladı. Bilboardlarda yer alan afişte ise Trabzonspor’un yeni transferi Onazi’nin ilk maçta Kasımpaşa’ya attığı gol sevincinin fotoğrafı  kullanılarak, üzerine ise “Bu bir inanç meselesidir” mesajı yazıldı.
Saha sonuçlarının kötü gitmesi üzerine küskün taraftarları yeni stadına çekmek isteyen ve adeta küskün Trabzonspor taraftarına duygusal çağrı yapan yönetim, kombine biletlerin satışından önemli bir gelir bekliyor.. Bugüne kadar 10 bin civarında kombine bilet satışının yapıldığı bildirildi.
Kombine biletlerinin  350 Tl, 750 Tl., bin 250 Tl, 4000 Tl, 5000 Tl, 10 bin Tl. ve 30 bin Tl’ den satışta olduğunu  belirten yöneticiler, loca satışlarının da istenilen seviyede devam ettiğini söylediler. 354 bin euroluk localardan bugüne kadar 45 adet satıldı.. 11 Trabzonspor yöneticisinin localardan satın aldığı öğrenildi.
Bu arada taraftar derneklerine de artık bilet veya kombine verilmeyecek.. Başkan Muharrem Usta, işadamlarını arayarak derneklere sponsor buluyor ve taraftar gruplarına bu yöntemle kombine satışı yapılıyor.


 

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292