13 Ağustos 2017 Pazar 23:10
Burak Yılmaz, “Baskı yaratır” dedi ve ekledi

Burak Yılmaz; "O kadar güzel karşılandım ki  burada  çok mutlu oldum. Taraftarın ve camianın bu verdiği destek beni çok çok mutlu etti. Yönetim ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu tür güzel karşılanmalar,  oyuncuya fazla değer vermek baskı yaratır ama bu baskı bana hep olumlu baskı yaratmıştır. Bugünde oldu. Bana kıymet verenleri utandırmadım. Allah'a  şükürler olsun" dedi.

Konyaspor maçının kendisi için öğlen vakti başladığını söyleyen Burak; 

 " Hocamız ve yönetim bana video  hazırlamışlar. Benim attığım gollerden hazırlanmış bir videoyu bugün bize izlettiler. Tesislerde bizi konsantre ettiler. Ben çok etkilendim. Çok değerli arkadaşlarımız var. Onlarla birlikte  çok daha  üst düzeye çıkacağız" dedi.

Avni Aker ile Akyazı'yı mukayese edebilir misiniz?  Şeklindeki soruya Burak; Çok büyük başarılar kazandığımız Avni Aker'i unutamam. O evlerin arasından geçip, samimi insanların içinden  o stada gidip zaferler kazanmak unutulacak  gibi değil. Avni Aker'i hiç bir mekânla mukayese edemem"  cevabı verdi.

Selçuk İnan'dan sonra yeni partnerin Yusuf yazıcı için ne diyeceksiniz  şeklindeki soruya tecrübeli golcü,   "Yusuf çok ekstra özellikleri olan bir kardeşimiz. Genç ve çok yetenekli. İnanıyorum ki  çok daha iyi olacak. Hem kendine hem bana hem takıma çok büyük katkıları olacaktır.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434