01 Aralık 2016 Perşembe 23:09
Ersun Yanal; "Taraftarın haksız olduğunu..."

TRABZONHABERCİSİ SPOR SERVİSİ  - Teknik direktör Ersun Yanal maç sonunda yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

"Maçla ilgili söylenecek çok şey yok. Biz yine klasik sezon başından bu yana belki de en çok atak yapan takım olarak aynı pozisyonları yapıyoruz kale içerisinden topu geçiremedik. Tek problem topu çizginin ötesine geçiremedik. Oyuncularımızın ve bizim bu konuyu değiştirmek için büyük enerji harcıyoruz. Taraftarın haksız olduğunu söylemek mümkün değil. Biz de onları sevindirmek isteriz.  Biz bu işi yapmaya gayret edeceğiz. Olmayacak pozisyonlarda gol yedik, böyle olunca yani üretemeyince o topu içeri atamayınca herşeye haklılığını diğer tarafa bırakıyor”

“SORUNUMUZ SKOR”
“Konuşulan neyse skora dayalı konuşmalar ve bu konuşmalara açık kalıyorsunuz ve şuanda kaldık da. Oyuncularımızın ve bizim bu konuyu değiştirmemiz için ne kadar büyük bir enerji harcadığımızı biliyorum. Bu enerjinin karşılığında alamadığımızı düşünüyorum. Maalesef futbol daha haklılık skorun üretilmesi fakat biz skor üretemiyoruz.”

“DEVRE ARASINDA GİRİŞİMLERDE BULUNACAĞIZ”
“Bugün biten bir maç var ve oynayacağım çok maç var. Artık skorları iyiyle sonuçlandırmak zorundayız. Çünkü 4 tane maç oynayacağız 5’cisini ise kupayla tamamlayacağız. Ve devre arasında girişimlerde bulanacağız. Trabzonspor için en iyi şekilde çabalayacağız.”

“KAÇMAMALIYIZ”
“Oyuncularıma kaçmamaları, mücadeleye devam etmelerini, ortak hareket etmelerini, ayakta durarak ancak buradan çıkacağımızı ve aldıkları sorumlulukları anlattım.” İfadelerini kullandı.”

Son Güncelleme: 02.12.2016 10:39

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434