11 Haziran 2017 Pazar 20:20
Flaş Haber! Ali Rıza Egemen istifadan vaz mı geçti?

Egemen, “Şu an itibariyle Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Tüm camiadan özür diliyorum. Hakkınızı helal edin dostlarım. İstifamın ne Bursaspor maçı, ne de Rizespor ile zerre kadar ilgisi yoktur. İstifamı kötü niyetliler istismara kalkmasın. Öyle bir an gelir ki, bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı olmaz” sözleri ile sosyal medyadan istifasını  duyurdu.

USTA DEVREYE GİRDİ
Bunun üzerine kendisiyle görüşen Başkan Muharrem Usta, Egemen’i istifa kararından vazgeçirerek, yönetimdeki görevine devam etmesini sağladı. Bunun üzerine Usta, yaptığı açıklamada “Yönetim kurulu üyemiz Sn.Ali Rıza Egemen'in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu istifa ciddi bir sorundan değil; anlık duygusal bir davranışdan kaynaklanmıştır. Kendisiyle yapmış olduğum değerlendirme sonucu kulübümüzdeki görevine devam edecektir” dedi.

AYNI KARARLILIKLA
 Usta, “Trabzonspor'un her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı olduğu bir dönemde her arkadaşımızın en üst düzeyde kulübümüze katkıda bulunması kaçınılmaz bir gerçektir. Ağır bir yükü taşımak ve başarılı olmak için Yönetim Kurulu olarak daha da fazla çalışacağımızdan ve hep beraber başarıyı yakalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Usta’nın Egemen’i kararından vazgeçirdikten sonra Egemen sosyal medyadan tüm açıklamaları sildi.

Günebakış / Nurgül Günaydın

Son Güncelleme: 11.06.2017 20:22

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434