13 Ekim 2016 Perşembe 08:32
Galatasaray'dan Tranzonspor maçına özel kampanya
- Galatasaray’da Gençlerbirliği maçından sonra oynanacak olan Trabzonspor maçının hazırlıkları şimdiden başladı. Taraftarları tribüne çekmek isteyen yönetim, GSStore ile iş birliği yaparak bir kampanya düzenliyor. Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 150 TL’lik alışveriş yapan herkese bir çocuk bir de ebeveyn bileti verileceği yazıldı. İşte Galatasaray kulübünden yapılan açıklama...

GALATASARAY’DAN TRABZONSPOR MAÇINA KAMPANYA
"GSStore, taraftarlarımızı Galatasaray-Trabzonspor maçında Arena'da “Omuz Omuza TEK BİLEK TEK YÜREK” desteklemeye davet ediyor. 21 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar, sadece İstanbul'da ki GSStore mağazalarından her 150 TL'lik alışverişe Galatasaray–Trabzonspor maçı için Çocuk Tribünü’nde 1 ebeveyn ve 1 çocuk bileti hediye...

Taraftarlarımızın yaptıkları her 150 TL'lik alışveriş karşılığında, alışveriş gününden bir sonraki gün Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılacaktır. Haydi Galatasaraylılar önce GSStore mağazalarına sonra Arena'ya. -Hediye biletler GSStore Çocuk Tribününden olup, bilet sayısı ayrılan kontenjanla sınırlıdır.
-ÇOCUK BİLETİ 14 YAŞ VE ALTI ÇOCUK TARAFTARLARIMIZ İÇİN GEÇERLİDİR.
-EBEVEYN BİLETİ, YANINDA 14 YAŞ VE ALTI ÇOCUK OLMADAN TEK KULLANILAMAZ. TURNİKE KONTROLÜNDE GİRİŞ YAPAMAYACAKTIR.

Kampanya sadece İstanbul'da ki GSStore mağazalarında geçerlidir.
-Kampanyadan sadece “GALATASARAY Logolu” yenilenmiş passolig kartı ve “TFF passolig kartı” olan taraftarlarımız yararlanabilecektir. (Kombine tanımlı kartlara bilet tanımlanamaz)
-Passolig kartı olmayan taraftarlarımız; passolig.com.tr, Türk Telekom Arena Passolig gişelerinden, Beyoğlu mağazası ve stad gişelerinden passolig kartı çıkartılabilir.
-Passolig kartı olmayan taraftarlar passolig başvurularını tamamladıktan sonra ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler.
-Passolig kartı olmayanlar ve süresi dolanların passolig kartını yenilemesi sonrasında ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler.
Bu konuda alışveriş yaptığınız mağazaya bilgi vermenizi rica ederiz.
Son Güncelleme: 13.10.2016 09:50

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292